Hity na imprezy Halloween

Ten tydzień to zabawy andrzejkowe i przebierane, a więc potrzebna jest dobra muza. Dlatego Kotek dodaje nowe kawałki do radia.

 

Każdego tygodnia na playliście Radia Kotek.fm pojawiają się nowe utwory. Kotek stara się być na bieżąco. Dzisiaj kilka słów o piosenkach, które pojawiły się w tym tygodniu. 

 

    Lady GaGa uwielbia się przebierać, więc idealnie pasuje do klimatu Halloween. Teraz w radiu możecie posłuchać jej nowej piosenki "Bad Romance".

 

     Mitchel Musso zaprosił do współpracy swojego brata Masona Musso (który z Tracem Cyrusem gra w Metro Station ). Co z tego wyszło, możecie sprawdzić TUTAJ . Piosenka "Shout It" grana jest od teraz także na Kotek.fm.

 

    Dobra taneczna muzyka, której nie może zabraknąć na imprezie, to utwory Black Eyed Peas . Ich nowy kawałek to "Meet Me Halfway" (teledysk TUTAJ ), na który możecie się natknąć słuchając kotkowego radia.

 

Pozostałe nowe piosenki w Radiu Kotek.fm to Paulla "Dwa słowa dla życia", Carrie Underwood "Cowboy Casanova" oraz Maite Perroni feat. Reik "Mi Pecado".  

 

Pamiętajcie, że możecie słuchając piosenki wybierać "Graj częściej" lub "Graj rzadziej" - na tej podstawie Kotek układa częstotliwość grania piosenek w radiu.  Jeśli chcecie zaproponować utwór do Radia Kotek.fm, możecie to zrobić TUTAJ

 

Słuchajcie Radia Kotek.fm! 

 

Więcej o: