Kondomy, herbatki odchudzające - to gwiazdy reklamują w teledyskach!

Product placement w polskich klipach. Celebryci doskonale wiedzą jak zarobić, żeby zbytnio się nie narobić.  Zobacz kto i co reklamuje.

Polskie gwiazdy w swoich klipach często promują rożne produkty i usługi. Umieszczanie różnych rzeczy w środkach przekazu służy zachęceniu widzów do kupienia produktu bez przekazywania otwartej i często denerwującej reklamy.

 

Doda:

 

 

To, że Doda w swoich teledyskach reklamuje produkty, których jest twarzą wiedzą wszyscy. O tym, że nie jest jedyną gwiazdą w Polsce, która to robi wie wielu. I nikt za bardzo się nie dziwi. Dlaczego więc mowa o Dodzie? Ponieważ jest mistrzem, przepraszamy... królową krypto-reklamy. Dorota reklamowała w swoich klipach napój wieloowocowy, prezerwatywy, markę odzieżową, lody, serwis internetowy oraz markę Doda Mobile. 

 

 

Doda "Rany":

 

 Mandaryna:

 

Marta w czasach, gdy robiła oszałamiającą karierę piosenkarki była także łakomym kąskiem dla firm. I tak Mandaryna reklamowała w klipie "Evry night" herbatki odchudzające oraz markę odzieżową, której została twarzą i projektowała swoją linię ubrań:

 

 

 

Mandaryna "Ev'ry night":

 

 


Justyna Steczkowska:

 

Justyna w najnowszym klipie "Proszę Cię - skłam" reklamuje dwa produkty. Dlaczego Jusia zdecydowała się na product placement? Być może dlatego, że najnowszy teledysk artystki kosztował ponad 100 tysięcy złotych. Jest rewelacyjny i przebija poziomem wszystkie polskie klipy razem wzięte. Jak zapowiadała sama Steczkowska - to będzie najlepszy klip ever. I się udało. W klipie możemy zatem zobaczyć markę samochodu czy MyPhone. Możemy domniemywać, że pieniądze z reklamy pomogły zrealizować teledysk. 

 

 

 

Teledysk do "Proszę Cię - Skłam":

 

 

 
Natalia Kukulska:

 

Piosenkarka w teledysku do piosenki "Fantasies" reklamuje wkładki higieniczne Carefree. Promowanie w klipie samochodu nie jest wielkim obciachem, ale wkładek? Może Natalia liczyła na to, że firma pokryje część kosztów teledysku...

 

 

Natalia Kukulska "Fantasies":

 

 

Mrock, Szaza