Wiśniewski wciąż pije, ale Terentiew chce mu pomóc

Mama Michała zorganizowała w jego domu spotkania Anonimowych Alkoholików, aby syn się otworzył. Nie pomogło!
Michał wciąż pije Wiśniewski wciąż pije, ale Terentiew chce mu pomóc Michał Wiśniewski wciąż pije, jego mama organizuje w domu spotkania AA, aby syn się otworzył, ale nie pomaga! Chce mu pomóc za to Nina Terentiew. Mama Michała zorganizowała w jego domu spotkania Anonimowych Alkoholików, aby syn się otworzył. Nie pomogło! Michał Wiśniewski jest od dłuższego czasu w dołku. Po sukcesach Ich Troje pozostały wspomnienia i złote płyty w szafie. Popularny Wiśnia zamiast walczyć i próbować odzyskać dawną pozycje, pogrąża się coraz bardziej. Jak donosi magazyn "Na żywo", wokalista szuka pocieszenia w alkoholu. Mama Michała Grażyna, które jest alkoholiczką i nie pije od 4 lat, organizowała dla niego spotkania. Z koleżankami z grupy AA zorganizowała nawet kilka spotkań w domu syna. Nieformalnych, które miały go ośmielić. Ale wciąż nie podjął decyzji - opisał cel spotkań tygodnik "Na żywo". Według informacji magazynu Wiśniewskiemu chce pomóc jego wieloletnia przyjaciółka Nina Terentiew, szefowa programowa Polsatu. Nina powiedziała mu: do trzech razy sztuka. Pomogę ci ostatni raz i mam nadzieję, że tym razem się uda. Zobaczymy co z tego wyniknie. Obraz napuchniętego Wiśniewskiego to jeden z najgorszych możliwych widoków.

Michał Wiśniewski jest od dłuższego czasu w dołku. Po sukcesach Ich Troje pozostały wspomnienia i złote płyty w szafie. Popularny Wiśnia zamiast walczyć i próbować odzyskać dawną pozycje pogrąża się coraz bardziej. Jak donosi magazyn "Na żywo" wokalista szuka pocieszenia w alkoholu.

 

Mama Michała Grażyna, które jest alkoholiczką i nie pije od 4 lat zorganizowała dla niego spotkania

 

Z koleżankami z grupy AA zorganizowała nawet kilka spotkań w domu syna. Nieformalnych, które miały go ośmielić. Ale wciąż nie podjął decyzji - opisał cel spotkań tygodnik "Na żywo".

 

Według informacji magazynu Wiśniewskiemu chce pomóc jego wieloletnia przyjaciółka Nina Terentiew. Szefowa programowa Polsatu.

 

Nina powiedziała mu: do trzech razy sztuka. Pomogę ci ostatni raz i mam nadzieję, że tym razem się uda.

 

Zobaczymy co z tego wyniknie. Obraz napuchniętego Wiśniewskiego to jeden z najgorszych widoków w życiu.

 

 

 

Janus