Wiśniewski wciąż pije, ale Terentiew chce mu pomóc

Mama Michała zorganizowała w jego domu spotkania Anonimowych Alkoholików, aby syn się otworzył. Nie pomogło!
Michał wciąż pije Wiśniewski wciąż pije, ale Terentiew chce mu pomóc Michał Wiśniewski wciąż pije, jego mama organizuje w domu spotkania AA, aby syn się otworzył, ale nie pomaga! Chce mu pomóc za to Nina Terentiew. Mama Michała zorganizowała w jego domu spotkania Anonimowych Alkoholików, aby syn się otworzył. Nie pomogło! Michał Wiśniewski jest od dłuższego czasu w dołku. Po sukcesach Ich Troje pozostały wspomnienia i złote płyty w szafie. Popularny Wiśnia zamiast walczyć i próbować odzyskać dawną pozycje, pogrąża się coraz bardziej. Jak donosi magazyn "Na żywo", wokalista szuka pocieszenia w alkoholu. Mama Michała Grażyna, które jest alkoholiczką i nie pije od 4 lat, organizowała dla niego spotkania. Z koleżankami z grupy AA zorganizowała nawet kilka spotkań w domu syna. Nieformalnych, które miały go ośmielić. Ale wciąż nie podjął decyzji - opisał cel spotkań tygodnik "Na żywo". Według informacji magazynu Wiśniewskiemu chce pomóc jego wieloletnia przyjaciółka Nina Terentiew, szefowa programowa Polsatu. Nina powiedziała mu: do trzech razy sztuka. Pomogę ci ostatni raz i mam nadzieję, że tym razem się uda. Zobaczymy co z tego wyniknie. Obraz napuchniętego Wiśniewskiego to jeden z najgorszych możliwych widoków.

Michał Wiśniewski jest od dłuższego czasu w dołku. Po sukcesach Ich Troje pozostały wspomnienia i złote płyty w szafie. Popularny Wiśnia zamiast walczyć i próbować odzyskać dawną pozycje pogrąża się coraz bardziej. Jak donosi magazyn "Na żywo" wokalista szuka pocieszenia w alkoholu.

 

Mama Michała Grażyna, które jest alkoholiczką i nie pije od 4 lat zorganizowała dla niego spotkania

 

Z koleżankami z grupy AA zorganizowała nawet kilka spotkań w domu syna. Nieformalnych, które miały go ośmielić. Ale wciąż nie podjął decyzji - opisał cel spotkań tygodnik "Na żywo".

 

Według informacji magazynu Wiśniewskiemu chce pomóc jego wieloletnia przyjaciółka Nina Terentiew. Szefowa programowa Polsatu.

 

Nina powiedziała mu: do trzech razy sztuka. Pomogę ci ostatni raz i mam nadzieję, że tym razem się uda.

 

Zobaczymy co z tego wyniknie. Obraz napuchniętego Wiśniewskiego to jeden z najgorszych widoków w życiu.

 

 

 

Janus

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (18)
Wiśniewski wciąż pije, ale Terentiew chce mu pomóc
Zaloguj się
 • meg77

  Oceniono 60 razy 24

  Skoro taki "jeden z najgorszych widoków w życiu", to dlaczego się nim kolejny raz napawacie? Głupio pytam, przeciez żeby ludożerka miała cukierka - Wiśnię do kopania i mieszania z błotem. A teraz do dzieła, minusujcie!

 • meg77

  Oceniono 35 razy 19

  Sorry, ale jakbym ja codziennie czytała o sobie, że jestem a) bankutem b)oszustem c) mam depresję d) rozwodzę się, codziennie by mnie tysiące osób na tej podstawie mieszały z błotem, to też bym piła. I nad sobą, i nad ludźmi. A potem weź cos zrób, jak idziesz np. załatwić jakąś spraweę w urzędzie, a pani w okienku się dziwi: p. Wiśniewski, ja czytałam, że pan juz nie żyje! Zresztą dobrzse, że pan nie zyje, bo ja pana nie lubię. Ale dlaczego pan się przed śmiercią z tą panią Anią rozwiódł, to nie rozumiem, tfu! Niby każdy jest kowalem swego losu. tak się mówi. Ale ja jeszcze mówię: ale ludzie ci młot z rąk nieraz zabierają i mowią: a teraz sobie pokuj rączkami, jak takiś cwany:-P

 • zyletta

  Oceniono 32 razy 12

  Szkoda facet tyle musiał przejść zeby zostać gwiazdą i niestety traci powoli wszystko .

 • elwira

  Oceniono 35 razy 9

  Nina ma dobre serce.To widać i słychać

 • miska9797

  Oceniono 15 razy 5

  Cóż mu się takiego stało że pije? Chyba nie jestem w temacie. Fakt, zgadzam z Zyletta, że rzeczywiście dużo poświęcił dla kariery a teraz spada na dno, czyżby był zazdrosny o to, że Ania tak wybija się w górę a on biedny z dzieckiem w domu?? Jeżeli tak to niech przestanie pić i wynajmie opkienukę, stać go przecież i do pracy niech się chłopak bierze, czas w końcu na to...Fakt faktem że jego 5 min już było a poza tym ja nie za bardzo przepadam z muzyką Ich Troje, ale mógłby się Michał wziąć w garść...

 • martin79

  Oceniono 9 razy 1

  miał dużo nie ma nic!

 • grania

  0

  meg77 całkowicie popieram co napisałeś,bo własnie to chciałam napisać!

 • hotchocolate_

  0

  no jakoś nie widze tutaj zbytniego dowodu na to, ze WIŚNIA pije ; // . jak kotek jest taki mądry to niech wstawi zdjęcia wiśniewskiego choćby z kieliszkiem ; D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX