Agnieszka Chylińska - nowy image, nowa płyta! WIDEO

Dzisiaj do sklepów muzycznych trafiła nowa płyta Agnieszki Chylińskiej. Fani artystki, którzy zachwycali się nią w latach 90. będą z pewnością rozczarowani nowym projektem muzycznym swojej idolki. Posłuchajcie jej starych przebojów i nowiutkich piosenek!
Przemiany Agnieszki Agnieszka Chylińska - nowy image, nowa płyta! Chylińska jak każdy artysta ma prawo do zmiany wizerunku i stylu. Odważna z niej dziewczyna. "Starzy" fani z pewnością nie sięgną po płytę "Modern Rocking". W piątek do sklepów muzycznych trafiła nowa płyta Agnieszki Chylińskiej. Fani artystki, którzy zachwycali się nią w latach 90. będą z pewnością rozczarowani nowym projektem muzycznym swojej idolki. Agnieszka Chylińska w piosence "Załóż róż" śpiewa "Nagraj pop, będzie modnie, nagraj pop, będzie szybciej". Rzeczywiście jest szybciej. Agnieszka postanowiła zmienić styl i zająć się muzyką komercyjną, dyskotekową i dla niektórych trochę tandetną. Sama w oczach wielu stała się tandeciarą, która śmiało może rywalizować z Dodą o jej "target". Trzeba przyznać, że jej kariera nabrała tempa. Piosenki z płyty "Modern rocking", którą od dzisiaj można kupić w sklepach muzycznych, wpadają w ucho, a singiel "Nie mogę Cię zapomnieć" już jest przebojem. Agnieszka udowodniła, że nie jest artystką tylko z jednej szuflady. Przypomnijmy sobie stare i nowe piosenki Chylińskiej oraz przyjrzyjmy bliżej metamorfozie przez jaką przeszła. Agnieszka jak każdy artysta ma prawo do zmiany wizerunku i stylu muzycznego. To co zrobiła wymagało dużej odwagi, ponieważ "starzy" fani z pewnością nie sięgną po "Modern Rocking" i nigdy jej tego nie zapomną. Nie będzie jej na Esce Rock, a raczej usłyszmy ją na Planecie FM i w dyskotekach.

Agnieszka Chylińska w piosence "Załóż róż" śpiewa "Nagraj pop, będzie modnie, nagraj pop, będzie szybciej". Rzeczywiście jest szybciej. Agnieszka postanowiła zmienić styl i zająć się muzyką komercyjną, dyskotekową i dla niektórych trochę tandetną. Sama w oczach wielu stała się tandeciarą, która śmiało może rywalizować z Dodą o jej "target".  

 

Trzeba przyznać, że jaj kariera nabrała tempa. Piosenki z płyty "Modern rocking", którą od dzisiaj można kupić w sklepach muzycznych, wpadają w ucho, a singiel "Nie mogę Cię zapomnieć" już jest przebojem. Agnieszka udowodniła, że nie jest artystką tylko z jednej szuflady. Przypomnijmy sobie stare i nowe piosenki Chylińskiej oraz przyjrzyjmy bliżej metamorfozie przez jaką przeszła. 

 

Nowy singiel Agnieszki Chylińskiej - "Nie mogę Cię zapomnieć"

 

 

 

 

Dla porównania stary utwór "Wszystko to co ja"

 

 

 

 

Kolejny utwór z nowej płyty "Modern rocking"

 

 

 

 

Dla porównania utwór "Winna"

 

 

 

 

Nowa piosenka "Plim plam"

 

 

 

 

Dla porównania "Kiedy powiem sobie dość"

 

 

 

No i stary szlagier "Załóż róż"

 

 

 

 

 

Agnieszka jak każdy artysta ma prawo do zmiany wizerunku i stylu muzycznego. To co zrobiła wymagało dużej odwagi, ponieważ "starzy" fani z pewnością nie sięgną po "Modern Rocking" i nigdy jej tego nie zapomną. Nie będzie jej na Esce Rock, a raczej usłyszmy ją na Planecie FM i w dyskotekach.

 

 

Szaza