Żmijewski wyleci z "Na DOBRE I NA ZŁE"?!

Ponoć stroi fochy i się wykręca od imprez.

 

Serial "Na DOBRE I Na ZŁE" niedługo obchodzi dziesiąte urodziny. Z tej okazji telewizja TVP organizuje urodzinową imprezę. Obecność serialowych aktorów obowiązkowa. Se.pl donosi , że Artur Żmijewski, który gra w serialu doktora Burskiego planuje z fety się wyłamać, a to nie podoba się władzom Telewizji Publicznej. Krótko mówiąc - Żmijewski może stracić pracę w serialu: 

Jeśli się nie pojawi, to sobie przechlapie. TVP to jego główny pracodawca i nie pozwoli sobie na to, aby którykolwiek z dobrze przez nich opłacanych aktorów podskakiwał. Tym bardziej że to TVP ma go w kieszeni. Płaci mu przecież za "Na dobre i na złe" i "Ojca Mateusza" - mówi osoba związana z telewizją publiczną/se.pl

 

Co jest powodem niechęci aktora do wspólnego biesiadowania z kolegami z planu? Artur jest ponoć bardzo zmęczony, gra w serialach, teatrze oraz filmie. Jest po prostu przemęczony. W końcu aktor też człowiek. 

Więcej o:
Komentarze (3)
Żmijewski wyleci z "Na DOBRE I NA ZŁE"?!
Zaloguj się
 • omajgad

  Oceniono 18 razy 14

  Ma zostać ukarany za to, że nie chce się lansować??? Paranoja! Jeśli wywalą Żmijewskiego to ludzie przestaną to oglądać. On tam jest głównym bohaterm i gwiazdą. Mi się akuart podoba to, że on nie chce szlajać się po bankieciorach i żreć i za friko. Woli czas spędzać z rodziną. To się chwali.

 • ladyzgaga

  Oceniono 2 razy 0

  Skończy jak Liszowska (Dorota). A tak po resztą, to NinZ to jeden z lepszych seriali w tym POlitycznym TVP

 • tutsgo

  Oceniono 18 razy -14

  Nie wyleci... zobacz na tutsgo.com

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX