Zobacz plakat do Camp Rock 2!

Camp Rock 2: The Final Jam już niedługo ujrzy światło dzienne!

 

Kotek upolował dla Was pierwszy poster do produkcji z Jonas Brothers i Demi Lovato w rolach głównych. Wprawdzie większą część zajmuje logo filmu, ale bohaterów też możemy dostrzec :) Kotek ma nadzieję, że kolejna część "Camp Rock" porwie publiczność tak samo, jak pierwsza odsłona. Czy tak będzie? Przekonamy się już niebawem (premiera zapowiadana jest na przyszły rok, ale czas pędzi szybko do przodu ;))!

 

Co się będzie działo w "Camp Rock 2 "?

 

Mitchie, Shane, Jason i Nate przyjeżdżają kolejnego lata na obóz Camp Rock, ale czeka ich przykra niespodzianka. Okazało się, że część uczestników i instruktorów wybrała w tym roku inny obóz. Po drugiej stronie jeziora powstał konkurencyjny obóz Camp Star, którego najpopularniejszy wokalista (grany przez Mdot) wyzywa Camp Rock na muzyczny pojedynek.
Oczywiście nie może zabraknąć wątku miłosnego! Tym razem został on oparty na historii Romeo i Julii, tzn. chłopak z Camp Rock zakochuje się w dziewczynie z Camp Star. Czy uczucie będzie silniejsze niż wrogość pomiędzy obozami?... Ten chłopak to Nate (Nick Jonas ), a jego wybranka to Dana - córka właściciela Camp Star. Danę zagra Chloe Bridges.

 

>>KLIKNIJ TUTAJ, aby zobaczyć plakat w większych wymiarach<<

 

Jak Wam się podoba plakat?