Darek Krupa został managerem Natalii Lesz!

Zrobi z niej drugą Edytę Górniak?

To już pewne! Darek Krupa od trzech dni reprezentuje interesy Natalii Lesz, która na swojej stronie internetowej podziękowała byłem managerce i podała namiary na nowego.

 

Jak dowiedział się Plotek, rozmowy Natalii i Darka trwały dość długo. W końcu doszli oni do wspólnego porozumienia i postanowili podjąć współpracę. 

 

Nieoficjalnie wiadomo, że Darek będzie miał swój wpływ na nowy album Natalii. Ciekawie, czy nie będzie się starał zrobić z niej drugiej Edyty Górniak?

Więcej o:
Komentarze (12)
Darek Krupa został managerem Natalii Lesz!
Zaloguj się
 • omajgad

  Oceniono 10 razy 6

  Trzy akapity i po jednym błędzie w każdym. No, przynajmniej symetrycznie ;-)
  Nie, Natalia nie będzie drugą Góniak. Dlaczego? Z prostej przyczyny. Nie umie śpiewać. Zmiksowana w studio jeszcze jakoś brzmi ale na żywo jest tragedia.

 • laska3

  Oceniono 10 razy 6

  Doszli do "wspólnego porozumienia"? Ludzie, czy wy kończyliście jakieś szkoły?!

 • myszek

  Oceniono 5 razy 3

  Przede wszystkim nie ZOBI z Natalii drugiej Górniak, bo pierwszej też nie ZROBIŁ.Górniak była GWIAZDĄ nim związała się z Krupą.Jedyne co zrobił Krupa z Górniak, to dziecko:)

 • bajbajmaszkaro

  Oceniono 13 razy 3

  Oczywiście, że nigdy nie będzie drugą Edytą Górniak! Co by nie mówic, ale Edzia ma świetny głos i jest niesamowicie utalentowana... i właśnie to odróżnia ją od Natalii Lesz, która jest żywym dowodem na to, że za pieniądze można być piosenkarką nawet nie umiejąc śpiewać. Stawianie Natalii na jednym poziomie z Edyta to grzech!

 • hanna69

  Oceniono 5 razy 3

  Ci, co redagują artykuły dla Plotka, ukończyli Harvard z wyróżnieniem.

 • supernarcyz

  Oceniono 6 razy 2

  ha ha uśmiać się idzie Krupa to zrobi ale sobie większe konto w banku jeśli został twoim Natalio menago a GWIAZDĄ to się trzeba urodzić,ty nawet wyglądu nie masz a co dopiero mówić o karierze bo talentu w śpiewaniu też żadnego-to co masz to kasę ojca ale jak widać nie wszystko można kupić a eksperymenty w strojach i wyglądzie też w twoim przypadku są marne jak sama widzisz-nawet ta ładna sukienka nie zmieniła cię w pięknego łabędzia

 • futerkokici

  Oceniono 12 razy 2

  Natalio nigdy nie bedziesz Edytą bo Górniak jest jedna i ma mega talent,drugiego takiego nie ma.Pozatym jest ładna i ma fajną figurę.Co do ciebie to jesteś nieciekawą osobą na siłę wepchniętą do shołbiznesu za kasę bo pochodzisz z bogatego domu,brak u ciebie talentu jesli chodzi o głos,moze lepiej byś tanczyła,jesteś nieapetyczna i nie masz wyglądu kobiety,zaś Krupa z Edyty gwiazdy nie zrobił tylko sie na niej wybił ona gwiazdą się urodziła,Krupa został twoim menago by uskubać trochę kasy od ciebie-to wszystko :(

 • meeeeeee

  Oceniono 8 razy 2

  to może w końcu Natalia będzie tą Ewą ....

 • kociak..

  Oceniono 2 razy 0

  To ile tych on ma podopiecznych.?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX