Królowa polskiego popu lat 80 wraca!

Izabela Trojanowska niczym Aga Chylińska. Będzie dance.
Trojanowska nagra dance Izabela Trojanowska niczym Aga Chylińska. Będzie dance W najnowszym magazynie "Hiro" pojawił się wywiad z Izabelą Trojanowską, która ogłosiła nagranie nowej płyty w stylu dance. Taka muzyka stała się teraz modna! Taneczna płyta Agnieszki Chylińskiej pokazała, że muzyka dance nie jest już obciachem. Jeszcze wcześniej udowodnił to program "You Can Dance". Między jednym wydarzeniem a drugim pojawiła się Lady Gaga i wszyscy zwariowali na punkcie muzyki pop i dance. Co Izabela Trojanowska ma z tym wspólnego? Otóż nie każdy wie, że Izabela była prawdziwą królową polskiego popu w latach 80. Jej stroje i muzyka wzbudzały zachwyt, a fryzura-pazurki podbiła Europę. W najnowszym numerze magazynu "Hiro" pojawił się wywiad z Trojanowską, która ogłosiła nagrywanie nowej płyty. Teksty napisze autor takich przebojów jak "Wszystko czego dziś chcę" czy "Tyle samo prawd ile kłamstw". Występ z Candy Girl pokazał, że stare piosenki Izy można zaaranżować na nowo i odnieść sukces.

 

Taneczna płyta Agnieszki Chylińskiej pokazała, że muzyka dance nie jest już obciachem. Jeszcze wcześniej udowodnił to program You Can Dance. Między jednym wydarzeniem a drugim pojawiła się Lady Gaga i wszyscy zwariowali na punkcie muzyki pop i dance. Co Izabela Trojanowska ma z tym wspólnego? 

 

Otóż nie każdy wie, że Izabela była prawdziwą królową polskiego popu w latach 80. Jej stroje, muzyka wzbudzały zachwyt, a fryzura-pazurki podbiła Europę. W najnowszym numerze magazynu "Hiro" pojawił się wywiad z Trojanowską, która ogłosiła nagrywanie nowej płyty.Teksty napisze autor takich przebojów jak "Wszystko czego dziś chce" czy "Tyle samo prawd ile kłamstw".

 

Występ z Candy Girl pokazał, że stare piosenki Izy można zaaranżować na nowo i odnieść sukces:

 

 
 
 
 
Tyle samo kłamstw - przy tym chowa się choćby Rihanna:
 
 
 
 
 
A przy tym nawet Lady Gaga:
 

 


 
 ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SONDAŻU PONIŻEJ
 
 
 
Mrock

 

Nowa płyta Izabeli będzie:
Więcej o:
Komentarze (7)
Królowa polskiego popu lat 80 wraca!
Zaloguj się
 • plepla

  Oceniono 32 razy 24

  A ja pamiętam jak Iza śpiewała,ludzie szaleli a wszystkie dziewczyny chciały mieć fryzurki takie jak ona.Mówcie co chcecie,ale swego czasu była bardzo popularna.A jeszcze do tego muzyczka w wykonaniu budki..miodzio.

 • anetka14

  Oceniono 1 raz 1

  ''Wszystko czego dzis chce''
  to porazka!!

 • pudel

  Oceniono 2 razy -2

  klan z rysiem dooobre

 • proboscis

  Oceniono 31 razy -9

  Myślę, że będzie można poczuć "remizę strażacką"

 • turbodymoman

  Oceniono 35 razy -15

  Staram się pilnie uczyć od Izabeli- planuję zostać gwiazdą popu lat 120! Oczywiście w pazurze 'fryzurki'. Znaczy, fryzurze 'pazurki'.

 • ellie2007

  Oceniono 46 razy -28

  O nie!!!!!!Nie cierpie jej Taka z niej piosenkarka jak i aktorka-koszmar!!

 • martin79

  Oceniono 44 razy -30

  jaka z niej królowa, coś się wam pomyliło?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX