Feel: "STOP" wszelkim plotkom

Fani oraz zespół dementuje plotki i wyjaśnia. Przeczytaj informacje z pierwszej ręki.

 

Dostaliśmy maila od Marty na temat plotek o rozpadzie zespołu Feel . Okazuje się, że zespół ma się znakomicie a plotki o rozpadzie rozgłasza nieprzychylna osoba. 

 

Na oficjalnej stronie fanów Feela czytamy: 

 W dniu dzisiejszym w prasie oraz na kilku portalach internetowych, głównie plotkarskich, pojawiło się sporo nieprzychylnych artykułów dotyczących zespołu Feel, które donoszą o jego rozpadzie... Nie pozostając obojętni na zamieszczone w nich nieprawdziwe informacje, chcielibyśmy zdementować wszelkie doniesienia mówiące o tym, że zespół rozwiązał działalność!!! Niestety są jednak osoby, które za wszelką cenę źle życzą zespołowi i to one próbują w jakiś sposób zniszczyć markę "Feel'a" - jednak zapewniamy, że nie będzie łatwo!!! W oparciu o stały kontakt z Piotrkiem Kupichą i posiadając informacje z 'pierwszej ręki' informujemy, że zespół ma się dobrze, koncertuje, udziela wywiadów i nic nie wskazuje na to, aby został rozwiązany :)Mówiąc stanowczo "STOP" wszelkim plotkom, po raz kolejny prosimy Was, żebyście nie wierzyli we wszystkie artykuły pojawiające się w mediach, a opierali się wyłącznie na rzetelnych i pewnych informacjach!!!
Zarząd OFC FEEL

Nieprzychylna osoba? Musiał być to ktoś, kto wcześniej współpracował z Feelem, a teraz sie mści. Wątpliwe, aby robił to ktoś dla "sportu". Nie trzeba było daleko szukać. Na oficjalnej stronie zespołu widnieje tajemnicza notka o niejakim Łukaszu B:

Wyszło szydło z worka. Szanowny Panie Łukaszu B. Nie będziemy razem pracowali, więc proszę nie opowiadać o Piotrze i zespole Feel zmyślonych historii. Jak już będziesz miał rodzinę (czego Ci życzymy), nie będziesz miał już czasu opowiadanie w złości bajek o nas. Nie bądź złośliwy, nie na tym życie polega... Feel i Menedżement zespołu.  


Sprawa wydaje się skomplikowana jak fabuła Mody na Sukces, bowiem serwis plejada.pl rozmawiała z menadżerką Feela Katarzyną Chrzanowską, która twierdzi, że zespół kończy współpracę, ale tylko z managementem:

Już w sierpniu wypowiedzieliśmy umowę zespołowi Feel. Do lutego 2010 roku zamykamy ostatnie sprawy, które zostały wcześniej zaplanowane... Zespół miał swoją własną koncepcję promocji koncertów i płyty. My mieliśmy własną/ plejada.pl 

Kim jest zatem Łukasz B.? O co w tym wszystkim chodzi? Jeżeli wiecie coś więcej piszcie koniecznie na redakcja@plotek.pl

 

Mrock

Więcej o:
Komentarze (6)
Feel: "STOP" wszelkim plotkom
Zaloguj się
 • monika.feel

  Oceniono 12 razy 10

  Łukasz.B to Łukasz Bartoszak.Były menadżer Feel...Zerwali z nim i się facet wkurzył i teraz się mści.

 • turbodymoman

  Oceniono 14 razy 10

  Zespół Feel jest o 50% bardziej innowacyjny językowo od innych zespołów polskich. Weźmy wyraz "MENEDŻEMENT" użyty w liście powyżej. Oznacza zarówno zarząd (management) jak i mojego wielkiego rywala, Człowieka-Dżem (man-jam)!

 • feelek5

  Oceniono 16 razy 8

  ZGADZAM SIE;d, PLOTEK, WCZORAJ WAM TO PRAKTYCZNIE WYSŁAŁAM;D, I NARESZCIE WAS TROCHE LUBIE BO NAPISALISCIE COŚ Z SENSEM;D

 • monika.feel

  Oceniono 10 razy 8

  zerwali z nim umowe oczywiście..:)

 • ewaku

  Oceniono 14 razy -4

  ale przeciez wiadomo ze zespol sie nie przyzna ze jest u nich zle. Zreszta czytalam ten artykul w Fakcie i tam ten Lukasz mowil jedynie ze jego firma sie rozstala z zespolem i ze zespol stracil na popularnosci i ze moze sie znudzil fana. Dodatkowo byly tez wypowiedzi innej osoby z otoczenia.
  Wiec w zasadzie ten Lukasz to nic tam nie klamal bo ...

 • adam13

  Oceniono 26 razy -18

  ej,przeczytajcie to - tinyurl.com/qrlonq

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX