Kupicha pokłócił się z kolegami z zespołu Feel!

Ich muzyka się już przejadła. Myślę, że Feel najzwyczajniej znudził się ludziom - mówi Faktowi menedżer zespołu!
Skłócony z zespołem Piotr Kupicha pokłócił się z kolegami z zespołu Feel! Feel gra mniej koncertów i rzadko pojawia się w telewizji. Menedżer zespołu powiedział, że winny jest Piotr Kupicha, który kłóci się z pozostałymi muzykami. Zespół Feel gra coraz mniej koncertów i coraz rzadziej pojawia się w telewizji. Pieniądze nie płynął już do nich strumieniem. Taka sytuacja nie sprzyja oczywiście atmosferze w zespole. - Na próbach albo się do siebie nie odzywają, albo się kłócą. Chłopakom nie podoba się to, że Piotr wszystkie decyzje podejmuje sam, że nie liczy się z ich zdaniem - mówi "Faktowi" Łukasz Bartoszak menedżer zespołu. "Fakt" dowiedział się, że menedżer zrywa współpracę z zespołem, ponieważ nie może dojść do porozumienia z Piotrem Kupichą. Sam nie wróży już zespołowi zbyt długiej kariery. - Ich muzyka się już przejadła. Myślę, że Feel najzwyczajniej znudził się ludziom - powiedział Bartoszak. Powodem kłótni oraz coraz gorszej atmosfery w zespole jest oczywiście zachowanie Piotra Kupichy, który ciągle "gwiazdorzy" i nie liczy się ze zdaniem swoich kolegów. W końcu zostanie na lodzie?

Zespół Feel gra coraz mniej koncertów i coraz rzadziej pojawia się w telewizji. Pieniądze nie płyną już do nich strumieniem. Taka sytuacja nie sprzyja oczywiście atmosferze w zespole. 

Na próbach albo się do siebie nie odzywają, albo się kłócą. Chłopakom nie podoba się to, że Piotr wszystkie decyzje podejmuje sam, że nie liczy się z ich zdaniem - mówi"Faktowi" Łukasz Bartoszak menadżer zespołu

 

 

"Fakt" dowiedział się, że menadżer zrywa współpracę z zespołem, ponieważ nie może dojść do porozumienia z Piotrem Kupichą. Sam nie wróży już zespołowi zbyt długiej kariery...

Ich muzyka się już przejadła. Myślę, że Feel najzwyczajniej znudził się ludziom  - powiedział menadżer Feel.

Powodem kłótni oraz coraz gorszej atmosfery w zespole jest oczywiście zachowaniePiotra Kupichy, który ciągle "gwiazdorzy" i nie liczy się ze zdaniem swoich kolegów. W końcu zostanie na lodzie? 

 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (38)
Kupicha pokłócił się z kolegami z zespołu Feel!
Zaloguj się
 • ellie2007

  Oceniono 64 razy 28

  Wies nie z tej ziemi Jak mozna sluchac takiego gowna??

 • wkurzacz

  Oceniono 35 razy 19

  Ej, co jest? Gdzie zaryczane fanki? Aaa... rozumiem - jeszcze w szkole.

 • priincess

  Oceniono 41 razy 15

  no i bardzo dobrze!!!!!!!!!!
  A ten kupicha to juz lepiej sam niech tez nie startuje, to jest kompletny badziew!! i tyle!!! szkoda mi na niego klawiatury!!!!
  żal!!!!!

 • uszatek_1

  Oceniono 31 razy 13

  ...ja osobiście nie mogę już słuchać Kupichy.Dla mnie śpiewa on tzw."gitem",krótko mówiąc nienaturalnym głosem i obrzydliwą "manierą". Wiem o tej branży sporo i to,że się rozstają jest, przy GWIAZDORSTWIE lidera, całkowicie normalne.Jako solista niestety kariery nie zrobi.I tak wraz z kolegami osiągnął duży sukces i tu należą mu się gratulacje.

 • nighty_amy

  Oceniono 30 razy 12

  Jak miło...mam już ich serdecznie dosyć. W stacjach radiowych i TV nic tylko Feela na zmianę z Zagrobelnym puszczają! A że wokaliście sodówa odbiła...nic nowego.

 • oizo

  Oceniono 22 razy 12

  ja wiedzialem ze tak bedzie , buccyyy, buccyy,.....ja wiedzialem ze tak bedzie......

 • ellie2007

  Oceniono 53 razy 11

  Ten zespol to porazka to jak ivan&delfin WIESSSSSSSSSSS

 • sweet_men

  Oceniono 31 razy 9

  łatwo przyszło, łatwo poszło...

 • feefee

  Oceniono 27 razy 9

  Huuuuuuuraaaaaaa! Jesjesjes! Koniec. Krzyzyk na droge!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX