Gąs grozi: "W następnym odcinku znów się rozbiorę!"

Już widzimy jak na łeb i szyję spadają słupki oglądalności "Tańca z gwiazdami"!
Gąsowski grozi nagością - W następnym odcinku znów się rozbiorę! - grozi Piotr Gąsowski. - W następnym odcinku rozbiorę się od dołu w górę, bo tam mam lepiej - powiedział Piotr Gąsowski w "Dzień dobry TVN" nawiązując do ostatniego odcinka "TzG". Już widzimy jak na łeb i szyję spadają słupki oglądalności "Tańca z gwiazdami"! To było wydarzenie ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami". Co tam szpagaty Nataszy, co tam wygłupy infantylnej Muchy czy pląsy Otylii. Gąs pokazał klatę! To było traumatyczne przeżycie! Liczne publikacje na ten temat wyraźnie rozochociły aktora. A czego nie robi się dla promocji samego siebie... W kolejnym odcinku programu Gąs znów zamierza się rozebrać. - W następnym odcinku rozbiorę się od dołu w górę, bo tam mam lepiej - powiedział aktor w programie "Dzień dobry TVN". A my módlmy się, by był to tylko okrutny żart. Albo po prostu nie włączajmy w niedzielę wieczorem telewizora. Grozi to szokiem!

To było wydarzenie ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami". Co tam szpagaty Nataszy, co tam wygłupy infantylnej Muchy czy pląsy Otylii. Gąs pokazał klatę! To było traumatyczne przeżycie!

 

Liczne publikacje na ten temat wyraźnie rozochociły aktora. A czego nie robi się dla promocji samego siebie... W kolejnym odcinku programu Gąs znów zamierza się rozebrać

W następnym odcinku rozbiorę się od dołu w górę, bo tam mam lepiej - powiedział aktor w programie "Dzień dobry TVN"

A my módlmy się, by był to tylko okrutny żart. Albo po prostu nie włączajmy w niedzielę wieczorem telewizora. Grozi to szokiem!

 

 
 
 
Zobacz także:

Żal roku - Gąsowski zrzuca koszulę w TzG!