Stockinger ściemnia z pracą, boi sie przesłuchania?

Producenci "Klanu" potwierdzają, że wczoraj nie miał żadnych zajęć na planie.

Wczoraj miało się odbyć przesłuchanie Tomasza Stockingera w związku z prowadzeniem samochodu pod wpływem alkoholu, spowodowaniem wypadku i ucieczką z miejsca zdarzenia. Aktor nie stawił się w prokuraturze, jego pełnomocnik usprawiedliwił nieobecność obowiązkami zawodowymi.

 

Rzecznik piaseczyńskiej policji, asp. Maciej Piotrowski, poinformował w rozmowie z "Super Expressem":

 

Pełnomocnik aktora przekazał, że pan Tomasz S. nie przybędzie dzisiaj na przesłuchanie. Zatrzymały go obowiązki służbowe. Dzisiaj zostanie ustalona nowa data przesłuchania.

 

Tabloid sprawdził, czy Stockinger miał wczoraj zdjęcia w serialu "Klan". Rzeczniczka prasowa produkcji Iwona Balcerak powiedziała, że aktor ma wolne i na plan wróci dopiero w czwartek.

 

"Super Express" napisał wprost, że Stockinger po prostu stchórzył i wymyślił inną wymówkę. Według nas aktor gra nie tylko w "Klanie", ale ma też inne obowiązki poza serialem.

 

W razie jakby aktor próbował dalej się uchylać to mogą go spotkać nieprzyjemności, asp. Piotrowski ostrzegł:

 

Jeżeli to będzie się powtarzać i będzie specjalnie opóźniał przesłuchania, może zostać doprowadzony przez funkcjonariuszy. 

 

Janus

 

 

Więcej o:
Komentarze (5)
Stockinger ściemnia z pracą, boi sie przesłuchania?
Zaloguj się
 • ladyzgaga

  Oceniono 19 razy 19

  No niech go wsadzą do pierdla. Spowodował wypadek, uciekł z miejsca zdarzenia, unika odpowiedzialności karnej. Jechał po pijanemu. No sorry, ale Bozia Tomaszowi STOCKingerowi już nie pomoże. Mam nadzieję, że trafi na taką sędzie, która nie lubi "Klanu" i dr Lubicza.

 • megaxs

  Oceniono 20 razy 10

  Do pierdla śmiecia a tam niech "Recydywa" zrobi mu z dupy jesień średniowiecza.

 • beskrytycznie

  Oceniono 12 razy 2

  kogo to obchodzi???

 • misia21

  Oceniono 1 raz 1

  Jedni mi uwieżą drudzy nie a prwada jest taka że pan Tomasz wczoraj spiewał u nas w szkole (w pułtusku) na dzien nauczyciela

 • ladyzgaga

  Oceniono 12 razy -2

  Kiedy znajdziemy się na zakręcie, co z nami będzie, świat rozpędzi się niebezpiecznie, co z nami będzie, nawet jeśli życie dawno zna odpowiedź, może lepiej gdy nam teraz nic nie powie. Nasz każdy pełen przygód rok, każdy miesiąc drogi masz, Każdy nowy dzień jak szansa i każda chwila trwoga nam Każdy zachód słońca nasz Każdy podniesiony ton,
  Każdy naprawiony błąd i czy musimy stracić to?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX