Wiśniewski atakuje Polańskiego i broni Janusza S.

Mleczko i Pszoniak to bezpłodne psy, a Zanussi i Stalińska zachowali się jak sk*****syny.

Michał Wiśniewski ostatnio coraz rzadziej bloguje, nie wiemy z czego to wynika (ma ktoś z was pomysł). Lista osób które objechał na stronie ania-i-michal.blog.onet.pl jest imponująca. Kilka dni temu dołączyło do niej kolejne zacne grono. Muzyk odniósł się do sprawy Polańskiego. Dziwi mnie to opóźnienie, "Wiśnia" zazwyczaj trzymał rękę na pulsie i nie przepuszczał żadnej okazji do zabrania głosu.

 

Zachowujemy pisownię oryginalną z wszystkimi przekleństwami i dajemy wpis w całości aby Michał nie miał pretensji o wypaczenie wypowiedzi. Szczególnie godne zarejestrowania są fragmenty o aktorze Wojciechu Pszoniaku i rysowniku Andrzeju Mleczko. Podoba mi się też zażarta obrona Janusza S. w ostatnim akapicie.

 

Nie mogę milczeć w tej sprawie. Couch będzie nie kontenty, Menago wkurwiony ale błagam o wybaczenie. Nazywam się Michał Wiśniewski. O ile Roman Polański dopuścił się aktu pedofilii wg każdych europejskich (nie zgadzam się z gwałtem) norm, o tyle uważam za żenujący akt aresztowania Janusza Stokłosy jak i to, że musiał wpłacać jakąkolwiek kaucję.

Nie wyobrażam sobie żadnej ze swoich 3 córek pukanych w wieku 13 lat przez 45 latka i to w pupę. Podejrzewam, że byłbym w stanie zabić każdego, kto by to zrobił w każdej chwili. Nie ma na to wytłumaczenia, a fakt przebaczenia jest wyłącznie chwilą słabości matki, która jest również do odstrzału ze względu na przyjęte finansowe odszkodowanie. Prosiłbym o nie branie tego wszystkiego zbyt dosłownie - nie jestem sędzią, opinia subiektywna. Szanuję Romana Polańskiego za jego twórczość ale jest takim samym tchórzem jak mój tata który popełnił samobójstwo dzień po moich urodzinach i moim powrocie do niego po kilku latach. Obejrzałem dziś w TVN debatę pomiędzy panami Meller/Mleczko/Hołdys/Pszoniak i uważam, że w szczególności pan Pszoniak oraz pan Mleczko zachowali się jak bezpłodne psy, które oczekują byle jakiej suki lub chronią własnego sracza pt nieważne jaka, nieważne ile, byle wsadzić. Tłumaczenie Stalińskiej i Zanussiego są na tyle żenujące, że pomimo niewątpliwego wkładu
ich w polski film nazwę je co najmniej skurwysyństwem aby nie powiedzieć po imieniu.

Wróćmy do sedna. Środowisko lotnicze jest środowiskiem elitarnym. Czasami z zamiłowania, czasami z uwielbienia, powołania lub chęci. Mój kolega (nie znamy się bardzo dobrze) jest zajebistym lotnikiem. Ma tyle startów co i lądowań. W rozmowach z kolegami pilotami nigdy nikt na niego nie narzekał. Proceder ten wykonywał nad wyraz często. Zdawał egzamin wcześniej niż ja. Miał kaprys jako majętny człowiek postawić komuś party. I co masz za to kolego? Dzięki Bogu ja nikomu party nie wystawiałem. Jestem pilotem bez podejrzeń, a jeśli tak to informuję, że na swój egzamin przyleciałem do Polski z USA i pomimo pomocy kolegów - zdałem. Janusz jest bardzo dobrym pilotem. Jeżeli aresztowaliście jego - aresztujcie i mnie.

 

Michał próbuje wrócić do blogowania, "Back to the game"?