Co będziemy mogli obejrzeć na Disney Channel w listopadzie?

Fani Miley Cyrus i Jonas Brothers będą zadowoleni!

 

W listopadzie zobaczymy wyjątkowe odcinki serialu "Hannah Montana" i nową produkcję Jonas Brothers - "JONAS"!

 

SPECJALNIE WYBRANE ODCINKI "HANNAH MONTANA"

 

W listopadzie na kanale Disney Channel zostaną wyemitowane odcinki "Hannah Montana" specjalnie wybrane przez ulubione gwiazdy tego serialu! W każdą sobotę od godziny 12:00 do 13:40 będziemy mogli obejrzeć cztery odcinki wybrane przez obsadę serialu "Hannah Montana": Miley, Jasona, Emily, Moisesa i Mitchela!

 

Serial "Hannah Montana" opowiada o Miley Stewart - typowej nastolatce, mieszkającej z bratem i owdowiałym ojcem, kompozytorem piosenek. Miley prowadzi jednak podwójne życie, o czym nie wiedzą jej przyjaciele i koledzy z klasy - jest ona bowiem światowej sławy gwiazdą muzyki pop o pseudonimie scenicznym Hannah Montana. Łącząc osobowość sceniczną z twórczym wykorzystywaniem kostiumów Miley odkrywa, że może czerpać z tego , co najlepsze w obu światach - mieć sławę i pieniądze znanej piosenkarki i dzielić radości szkolnego życia z najlepszymi przyjaciółmi Lilly i Oliverem, jedynymi osobami, którym zdradziła tajemnicę swojej drugiej, sekretnej tożsamości.

 

 

 

NOWE ODCINKI "JONAS"  

 

Już w listopadzie, na kanale Disney Channel, będzie można obejrzeć nowe odcinki serialu "JONAS", a w nich kolejne przygody braci Lucas łączących role uczniów i gwiazd rocka! 

 

Muzyka i komedia - dwie główne siły w świecie rozrywki dzieci i nastolatków mieszają się w serialu, który śledzi losy fikcyjnych braci Lucas podczas niespodziewanych, nieprzewidywalnych i często absurdalnych sytuacji pokazując "rock-and-rollowych" gwiazdorów próbujących wieść normalne życie. W serialu usłyszymy własne piosenki Jonas Brothers, stworzone specjalnie na potrzeby tego filmu. Kolejne odcinki serialu pokazują braci Kevina, Joe`go i Nicka Lucasów, zakładających zespół o nazwie JONAS i próbujących normalnie żyć pomimo ciągłej obecności gitar, tras koncertowych, super ciuchów i rozgorączkowanych fanek. Serial toczy się w scenerii domu braci Lucas w New Jersey (przeróbka remizy strażackiej), gdzie mieszkają wraz z rodzicami Tomem i Sandy oraz małym braciszkiem Frankie oraz w Horace Mantis Academy, prywatnej szkole, do której chodzą bracia oraz ich długoletnia przyjaciółka i wyrocznia w sprawach stylu Stella Malone i Macy Misa, samowolnie ogłaszającą się fanką nr 1 zespołu JONAS.  

Nowe odcinki serialu będą nadawane w soboty o godz. 09:15  przez cały listopad!

 

mat. prasowe

 

Będziecie oglądać?