Przeczytaj wywiad z Gosią Andrzejewicz

Nie możesz obejrzeć wideo z zapisem wywiadu z Gosią Andrzejewicz? Specjalnie dla Ciebie spisaliśmy najciekawsze fragmenty rozmowy!

Nie możesz obejrzeć wideo z zapisem wywiadu z Gosią Andrzejewicz? Specjalnie dla Ciebie spisaliśmy najciekawsze fragmenty rozmowy!

 


 

Adrian Nychnerewicz: Jak wyobrażasz sobie siebie za parę lat? Nadal będziesz takim "słodkim Gosiaczkiem", jakim teraz jesteś, śpiewającym raczej dla nastolatek? Czy może będziesz już dojrzałą artystką - Małgorzatą Andrzejewicz?

 

Gosia Andrzejewicz: Na pewno nie będę nigdy Małgorzatą Andrzejewicz dlatego, że kojarzy mi się to strasznie poważnie.

 

A.N.: Ale w końcu będziesz chyba poważną osobą, tak?

 

G.A.: Wiesz co? Chciałabym być zawsze młoda duchem, tak jak Madonna. Ona cały czas jest młoda.

 

A.N.: Majka Jeżowska też cały czas jest młoda.

 

G.A.: Ale zupełnie inaczej jest postrzegana, ma zupełnie inny wizerunek. Odpowiada mi wizerunek Madonny, która dba nie tylko o swoją sferę duchową, ale także o swój wizerunek zewnętrzny.

 

A.N.: Ona chyba za modą po prostu podąża. To, co jest modne - ona to robi.

 

G.A.: Ona dużo tworzy przede wszystkim sama. Nie wiem, czy zwróciłeś uwagę, jak bardzo duży wpływ ma na swoje płyty. Zatrudnia bardzo dobrych producentów i to nie jest tak, że ona się im poddaje, ale mówi im dokładnie, co chce. Ja też chciałabym eksperymentować tak jak Madonna czyli z każdą płytą odrobinkę się zmieniać. Natomiast chciałabym, żeby moje płyty zawsze miały elementy wspólne  - czyli moją osobowość muzyczną, melodyjność i popowość, bo zawsze chcę być artystką popową. W jaki sposób będzie się zmieniała moja muzyka, tego nie jestem w stanie teraz powiedzieć, dlatego, że jeszcze trzy lata temu nigdy nie przypuszczałabym, że zaśpiewam takie piosenki jakie są na mojej nowej płycie. Wszystko jest, jak widać, kwestią czasu.

 

(...)

 

A.N.: Gosiu, masz 25 lat. Podobno nadal jesteś dziewicą?

 

G.A.: (śmiech)

 

A.N.: Przynajmniej tak donoszą media.

 

G.A.: Tak, tak donoszą media. Ja w ogóle nie chciałabym rozmawiać na takie intymne tematy. A to, czy to jest prawda czy nie, to już zostawię dla siebie. Natomiast to, co się pojawia w mediach naprawdę trzeba dzielić na cztery. Ja myślę, że Polacy są naprawdę bardzo mądrym narodem i już wiele osób wie, że to, co pojawia się na różnych portalach i w gazetach o pewnym poziomie, a właściwie poniżej pewnego poziomu, jest po prostu nieprawdą.

 

A.N.: Czyli to jest nieprawdą?

 

G.A.: Ja tych słów nie powiedziałam. Nie będę mówiła, czy to jest prawda czy nie. Zachowam tę informację dla swojego przyszłego męża.

 

(...)

 

A.N.: Czy fani pytają po koncertach o plotki, które pojawiały się w prasie
lub internecie? Weryfikują prawdę?

 

G.A.: Jakoś mi się nie zdarzyło, żeby po koncercie ktoś się zapytał o jakąkolwiek plotkę.

 

A.N.: "Czy jesteś dziewicą?"

 

G.A.: Tak... "Czy jesteś dziewicą?" - takie pytanie w mailach pada najczęściej. Ta plotka wpłynęła szczególnie na mężczyzn. Dostaję po prostu masę maili z prośbą o spotkanie, o randkę.

 

A.N.: Chcą to zmienić, tak?

 

G.A.: Tak, tak. Opisy tych mężczyzn, co robią, jakie jest ich hobby.

 

A.N.: No, domyślam się, że bardzo konkretne opisy?

 

G.A.: Bardzo konkretne opisy!

 

A.N.: A zdjęć nie przesyłają?

 

G.A.: Czasami. Czasem się zdarzają zdjęcia.

 

A.N.: Ale w ubraniu?

 

G.A.: Tak, tak (śmiech).

 

A.N.: A jaką najgłupszą, najśmieszniejszą plotkę o sobie przeczytałaś,
usłyszałaś?

 

G.A.: Jeśli chodzi o zabawną... Hm... Że gdzieś tańczyłam na barze, wskoczyłam na bar w jakimś klubie i tańczyłam pijana.

 

A.N.: Nie widzę w tym nic złego.

 

G.A.: Nie, nie. Ja nie mówię, że jest coś w tym złego. Ja w ogóle nie prowadzę życia nocnego. Tak się ostatnio zdarza , że naprawdę mam bardzo dużo pracy i nie mam czasu, żeby się po prostu pobawić.Śmieszne jest to, że wymieniono w tej plotce klub warszawski, a ja mieszkam w Bielsku Białej - także zupełny absurd. I raczej ja od alkoholu stronię.

 

A.N.: Dlaczego?!

 

G.A.: Wiesz dlaczego? Bardzo dbam o swój głos. Bardzo zależy mi na tym, aby jak najdłużej utrzymać swoją barwę. Poza tym  nie wyobrażam sobie, żeby wokalistka niszczyła swój głos.

 


 

Zobacz wideo z zapisem wywiadu!