Józefowicz nie dałby Nataszy 10 za taniec

Janusz jest najsurowszym jurorem każdego występu Nataszy. Czy ona ma własne zdanie?

W zeszłym tygodniu pisaliśmy, że producenci "Tańca z gwiazdami" zabronili wstępu Januszowi Józefowiczowi. Nie chcieli aby reżyser ingerował w występy Nataszy Urbańskiej

 

Janusz od początku stawiał sprawę jasno, to on musi mieć ostateczne zdanie we wszystkim co robi jego małżonka/podopieczna. W jednym z ostatnich odcinków "Dzień Dobry TVN" Józefowicz pokazał jak bardzo jest surowy. Powiedział, że samba zatańczona przez Nataszę nie zasługiwała na cztery dziesiątki, ponieważ popełniła dwa błędy. Według jurorów na takie idealne wykonanie czekali 5 lat.

 

Współczujemy Nataszy związku, który przypomina obóz treningowy dla sadomasochistów. 

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (14)
Józefowicz nie dałby Nataszy 10 za taniec
Zaloguj się
 • sandra091

  Oceniono 19 razy 15

  Ciekawe czy on jest taki idealny ? hm...

 • cave

  Oceniono 22 razy 12

  Jolu, chyba nie rozumiesz istoty dotychczasowej kariery Nataszy. Takich dziewczyn jak ona są tysiące. To Józefowicz ją wydobył z niebytu, nauczył warsztatu i stworzył z niej artystkę. Bez niego prawdopodobnie śpiewałaby teraz po weselach. Więc ma prawo ją krytykować do woli i sama Natasza przyznała na jednym z lajfów, że tylko jego oceną ją obchodzi. Józefowicza nie obchodzą inni uczestnicy tylko jego małżonka. I tu go całkowicie rozumiem. Tandetne zachwyty nie pomagają się jej rozwijać i doskonalić. A ona może jeszcze wiele osiągnąć.

 • zebra20

  Oceniono 21 razy 11

  Wyjatkowo ich nie lubie ,ale moim zdanie mąż powinien być oparciem dla żony i odwrotnie . Mysle że kiedy natasza to zrozumie bedzie miała go dość , pomysli sobie "co ja robie z tym starym dziadem i tyranem" i poprostu go zostawi.

 • megaxs

  Oceniono 44 razy 4

  Józefowicz kiedy ty wreszcie skapujesz, że Nataszka to się nadaje tylko do tańca przy rurze.

 • cave

  Oceniono 17 razy 3

  No i dobrze, że jest szczery. Na tandetnych zachwytach ona daleko nie zajedzie jako artystka. Tylko konstruktywna krytyka może jej pomóc, bo na razie wszyscy tylko się podniecają, jaka to ona jest genialna, ochy i achy, bez sensu. Nic wielkiego jeszcze w życiu nie osiągnęła.

 • bjorn

  Oceniono 5 razy 1

  Jak ona na niego patrzy.... tylko co ta Natasza ma za pędzel na czole?

 • mad74

  Oceniono 27 razy 1

  Natasza pięknie tańczy i świetnie śpiewa, pokażcie mi jakąs inną Polską gwiazdę estrady, która jest tak profesjonalna jak ona! Czy się to lubi czy nie to kwestia gustu, ale to jest jej zawód i wykonuje go świetnie! a maz to chyba jej nie kocha.. powinien ją wspierać raczej, a nie

 • doladujfree

  0

  ..Zapraszam wszystkich na odwiedzenie tej strony ponieważ znajdują sie tam ważne rzeczy oraz dowody!! Że naprawdę mozna wygrac niesamowite nagrody!! ORAZ NAJWAŻNIEJSZE Zaproszenie które mozna sobie wyslac wpisujac swoj email w odpowiednim miejscu.
  Serdecznie zapraszam!!
  ==========================
  yourlockerz.pl

 • andrea

  0

  Dałby wszystko, spokojnie, byleby była jak Górniak, chodząca maszynka do płieniędzy......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX