Zbigniew Ziobro żeni się z piękną dziennikarką

Ponoć jest już wyznaczona data ślubu. Zbyszek jednak nie chce zdradzić kiedy powiedzą sobie z Pati-Koti sakramentalne "tak".
Ziobro się żeni! Zbigniew Ziobro żeni się z piękną dziennikarką. Zbigniew Ziobro żeni się z piękną dziennikarką. Ponoć jest już wyznaczona data ślubu. Zbyszek jednak nie chce zdradzić kiedy powiedzą sobie z Pati-Koti "tak". Ponoć jest już wyznaczona data ślubu. Zbyszek jednak nie chce zdradzić kiedy powiedzą sobie z Pati-Koti sakramentalne "tak". Europoseł Zbigniew Ziobro już za rok będzie zajęty. Jak czytamy na stronie Efakt.pl, dobry znajomy Ziobry zdradził, że Zbyszek wraz z narzeczoną Patrycją Kotecką wyznaczyli już datę ślubu. Wielkie przygotowania trwają. Ponoć były minister co prawda odwiedza Warszawę (na co dzień pracuje - rzecz jasna - w Brukseli), ale nie ma czasu na spotkanie się z ukochaną Patrycją! Ziobro woli bowiem całymi dniami udzielać analitycznych wypowiedzi na temat afery hazardowej, niż wspólnie z Pati-Koti urządzać mieszkanie. Ciekawe, czy do ślubu też pójdzie sama?

Europoseł Zbigniew Ziobro już za rok będzie zajęty. Jak czytamy na stronie efakt.pl dobry znajomy Ziobry zdradził, że Zbyszek wraz z narzeczoną Patrycją Kotecką zarezerwowali datę ślubu. WIELKIE PRZYGOTOWANIA TRWAJĄ. Ponoć były minister co prawda odwiedza Warszawę (na co dzień pracuje rzecz jasna w Brukseli), ale nie ma czasu na spotkanie się z ukochaną Patrycją!

Ziobro woli bowiem całymi dniami udzielać analitycznych wypowiedzi na temat afery hazardowej niż wspólnie z Pati-Koti urządzać mieszkanie. Do ślubu też pójdzie sama?

Więcej o:
Komentarze (8)
Zbigniew Ziobro żeni się z piękną dziennikarką
Zaloguj się
 • benq

  Oceniono 26 razy 18

  z ta "piekna" przesadziliscie

 • mailin

  Oceniono 23 razy 17

  Jak się żeni z piękną dziennikarką to dajcie zdjęcie tej pięknej dziennikarki bo ja tutaj takiego nie widzę

 • didlinka

  Oceniono 23 razy 17

  Jeżeli Zbynio żeni się z piękną dziennikarką to prawdopodobnie pomyliliście zdjęcia.

 • megaxs

  Oceniono 27 razy 17

  pie...ny jebaka nie po to naród śmiecia do brukseli wysłał, by znów oglądać jego zakazaną mordę.

 • c.t.k.

  Oceniono 19 razy 13

  Kto będzie kobietą,a kto mężczyzną w tym związku?.

 • wewusia

  Oceniono 18 razy 12

  to, czy jest piękna - rzecz gustu

 • proboscis

  Oceniono 16 razy 10

  Ta "piękna dziennikarka" mogłaby sobie zęby skorygować...

 • turbodymoman

  Oceniono 12 razy 8

  Żeni się z dziennikarką??? A tyle mi obiecywał :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX