"Majewski jest klaunem!"

Ameryki nie odkrył. Nergalowi nie podobają się żarty z jego związku z Dodą.
Nergal o Majewskim Nergal: "Majewski jest klaunem!". - To jest typowo polski, przaśny, siermiężny dowcip. Majewski jest klaunem - powiedział wokalista "Behemotha" Nergal o żartach Szymona Majewskiego z jego osoby. Ameryki nie odkrył. Nergalowi nie podobają się żarty Szymona z jego związku z Dodą. Formuła "Szymon Majewski Show" już dawno się wyczerpała. Żarty przestały śmieszyć, prowadzący przypomina czterdziestoletnią marionetkę, a wszystko jest na siłę. Jak długo program będzie jeszcze na antenie niestety nie wiadomo. Hitem najnowszej edycji ma być komediowy serial "Złotopolscy, czyli Big Doder". W sobotnich "Wysokich obcasach" znalazł się wywiad z Adamem Darskim. Nergal odniósł się do popisów Majewskiego dotyczących jego osoby. - Widziałem jakieś zajawki w internecie. Jego poczucie humoru nie robi na mnie wrażenia. To jest taki typowo polski, przaśny, siermiężny dowcip. Majewski jest klaunem - powiedział wokalista. Majewski jest klaunem, który dodatkowo opowiada nie swoje dowcipy. Każdy gag to praca zespołu, który chyba nie ma już pomysłów.

Formuła "Szymon Majewski Show" już dawno się wyczerpała. Żarty przestały śmieszyć, prowadzący przypomina czterdziestoletnią marionetkę, a wszystko jest na siłę. Jak długo program będzie jeszcze na antenie niestety nie wiadomo.

 

Hitem najnowszej edycji ma być komediowy serial"Złotopolscy czyli Big Doder". Poziom zabawności pozostawiamy waszej ocenie.

 

W sobotnich "Wysokich obcasach" znalazł się wywiad z Adamem Darskim. Nergal odniósł się do popisów Majewskiego dotyczących jego osoby.

 

Widziałem jakieś zajawki w internecie. Jego poczucie humoru nie robi na mnie wrażenia. To jest taki typowo polski, przaśny, siermiężny dowcip. Majewski jest klaunem.

 

Majewski jest klaunem, który dodatkowo opowiada nie swoje dowcipy. Każdy gag to praca zespołu, który chyba nie ma już pomysłów.

 

Janus 

Więcej o:
Komentarze (54)
"Majewski jest klaunem!"
Zaloguj się
 • omajgad

  Oceniono 101 razy 87

  Nie "Złotopolscy" tylk o"Złopolscy"!!! Janus, jak o czymś piszesz to najpierw się dowiedz dokładnie :-/ Czy to naprawdę jest takie trudne???

 • celtic

  Oceniono 109 razy 79

  Panie Darski skoro wkręcił się pan na salony to musi pan się liczyć z konsekwencjami że staje się pan osobą publiczną i będą z pana żartować.Mógł pan sobie znależć jakąś fajną laskę a nie brać się za tą lampucere Rabczewską !!!

 • pazdzioch

  Oceniono 104 razy 44

  zajebiscie majewski parodiuje nergala hahahahahaha

 • chwilaprawdy

  Oceniono 100 razy 42

  Ten muzyk sam jest śmieszny jak wychodzi na scenę w swoim makijażu i przebraniu i wydaje jakieś dziwaczne dźwięki , które uważa za muzykę. A najśmieszniejsze jest to, że ten "książę ciemności" kręci z najbardziej plastikową, różową blacharą polskiego showbiznesu.

 • plepla

  Oceniono 87 razy 39

  Majewski jest ok.Darski natomiast robi za klauna u Dody.

 • wysuszek

  Oceniono 81 razy 39

  a ja lubie majewskiego. Nergal pokazal brak dystansu do siebie

 • mika17

  Oceniono 45 razy 37

  Bezczelnie wyrwaliscie to z kontekstu!!! :"Oglądałeś już nowe odcinki show Szymona Majewskiego?"""Nie.""Ale wiesz, że jesteś bohaterem jego programu?""Tak. Widziałem jakieś zajawki w internecie. Jego poczucie humoru nie robi na mnie wrażenia. To jest taki typowo polski, przaśny i siermiężny dowcip. Jeśli za satyryka uznać Wojewódzkiego, to mogę powiedzieć, że formuła jego show przemawia do mnie dużo bardziej. Majewski jest klaunem, choć to prawdopodobnie bardzo łebski facet."- cytat Wysokie Obcasy

 • raper_traper

  Oceniono 48 razy 36

  wielkie mi odkrycie, że klaun, przecież za to mu płacą

 • ola_gaga

  Oceniono 78 razy 36

  wniosek z tego że Adam Darski nie ma lustra w domu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX