Jabłczyńska szuka chłopaka w "Fakcie"

Po kolei wylicza jakie musi mieć cechy, dodatkowo musi dostać akceptację mamusi. Szkoda, że nie podała adresu mailowego.

Wczoraj pisaliśmy o Romanie z "Na Wspólnej", który żalił się "Faktowi", że jest samotny. Taką samą drogę wybrała jego dobra znajoma z serialu Joanna Jabłczyńska. Aktorka opowiedziała tabloidowi o swoim idealnym chłopaku. Jego desperację jesteśmy w stanie zrozumieć, ale ona ma zaledwie 24 lata.

 

Mój idealny mężczyzna przede wszystkim musi mieć to coś.  Cech, które powinien mieć, jest wiele. Nie może palić, musi być wyższy ode mnie, uprawiać sport, być zaradny, kochający i dowcipny.

 

Jakby tego było mało partner Jabłczyńskiej musi uzyskać akceptację jej mamy. Joanna jest obecnie wolna i jak wyznała nie szuka nikogo

 

Miłości nie można szukać i dlatego nigdy jej nie szukałam. Miłość przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie, niezależnie od naszych poszukiwań. 

 

Piękne banały rodem z zeszytu złotych myśli. Na koniec "Fakt" stawia pytanie retoryczne. Na jego końcu brakuje maila Joasi.

 

Być może uda się to jednemu z naszych Czytelników? 

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (7)
Jabłczyńska szuka chłopaka w "Fakcie"
Zaloguj się
 • grzesioo

  Oceniono 33 razy 21

  Ma ktoś maila do niej? Wydaje mi się że mam to coś.

 • theddy

  Oceniono 14 razy 6

  Do całego zamieszania powinna dodać szóstkę w nowe Lotto i być może bym się i skusił...

 • tofik

  Oceniono 5 razy 1

  brzyyydaaal...

 • franco_bollo

  Oceniono 15 razy 1

  aska, jak ci sie podobam to daj znak! mam 1,89, rzucilem fajki, gram w football, basket i squash, no i mam cie za niezla dupe, a moja fotke masz przy profilu

 • skarb

  Oceniono 5 razy 1

  chyba mowa o mnie? proszę o kontakt tylko z tymi papierosami coś bym musiał zrobić

 • giggs4

  Oceniono 3 razy -1

  nie wiem dlaczego ona mówi o mnie. Aśka jak bardzo chcesz to Cię mogę gdzieś w terminarz wcisnąć. Niech twój manager dogada się z moim w tej sprawie. ;)

 • miisiaa

  Oceniono 14 razy -4

  mhm... nie szuka ? To po co była z tym do gazety ? Żal

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX