Doda dziękuje za głosy i liczy na więcej

Chce pokazać Europie prawdziwy hardcore.

Wczorajszy dzień Doda może uznać za udany. Po raz drugi została artystką roku w głosowaniu słuchaczy MTV. W podzięce za tytuł piosenkarka wrzuciła odezwę do fanów na swojej stronie internetowej.

 

Dziękuję WSZYSTKIM swoim fanom

fanom za wytrwałość, niezłomność i wręcz heroiczne głosowanie ;). To Wam należą się gratulacje! Dziękuję z całego serca! Jest to dla mnie ukoronowaniem kilkuletniej, ciężkiej pracy i napędem do kolejnych działań, czyli nowej płyty. WSZYSTKO DLA WAS I DZIĘKI WAM!

Mam głęboką wiarę w to, że przy pomocy wszystkich rodaków uda nam się zakwalifikować Polskę do piątki laureatów, z której jeden artysta wystąpi na gali. Konkurencja jest miażdżąca, choćby ze względu na wielkość innych państw, ale wierzę, że DAMY RADĘ! Głosujmy zatem i pokażmy EUROPIE co to znaczy prawdziwy hardcore ;). 

 

Z tym hardcorem trochę przesadziła. Ciekawe co to miałoby oznaczać, ale pewnie nigdy się nie dowiemy. Na szczęście Doda ma nikłe szanse na przejście dalej, a tym bardziej na występ podczas gali w Berlinie.

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (45)
Doda dziękuje za głosy i liczy na więcej
Zaloguj się
 • diamondkociak

  Oceniono 37 razy 19

  Czemu DODA ma nikłe szanse na przejście dalej ? Powinniście być z niej dumni ! I wspierać JĄ ! Tym bardziej, że reprezentuje Europe! Jednak Polska to kraj pełen zawiści i zazdrości nie potraficie się cieszyć nawet z najmniejszych sukcesów...

 • julka6655

  Oceniono 37 razy 17

  Ej no, już nie bądzcie tacy, wygrała, ma szanse pokazać Europie, że Polska też potrafi robić show, głosujmy, w końcu rodaczka.;D

 • julussska

  Oceniono 31 razy 15

  To przesada, dlaczego niby ma nikłe szanse

 • tinusia

  Oceniono 24 razy 12

  Oj tak osoba pisząca ten artykuł przesadziła.. :/ "Z tym hardcorem trochę przesadziła. Ciekawe co to miałoby oznaczać, ale pewnie nigdy się nie dowiemy. Na szczęście Doda ma nikłe szanse na przejście dalej, a tym bardziej na występ podczas gali w Berlinie" te oto słowa są zbyt ostre.. moim zdaniem Doda ma szanse być w piątce najlepszych.. wystarczy popatrzeć kto reprezentuje inne kraje.. :/ moim zdaniem jeżeli ludzie będą głosować to polska może zaistnieć :)

 • krrropek

  Oceniono 20 razy 12

  Czemu piszecie, że "na szczęście Doda ma nikłe szanse [...]"? Powinniście być bezstronni w swoich artykułach.
  Poza tym nie potraficie zacząć rozgraniczać Dody jako osoby i Dody jako piosenkarki. Śpiewa dobrze, robi w miarę dobre show jak na polskie warunki a mimo to wszyscy się jej czepiają.
  W takim razie na scenie powinna śpiewać z playbacku i stać w miejscu? Ludzie, zastanówcie się czasem trochę.

 • katerina

  Oceniono 22 razy 12

  Nie pora teraz na przepychanki. Uważam, że to nie ważne kto jest fanem a kto antyfanem Dody, ale jest Polką, wiec promujmy nasz naród, pokażmy Europie na co nas stać. Myślmy pozytywnie, a nie szukajmy dziury w całym i kujmy żelazo póki gorące. Doda życzę Ci polamania języka na gali w Berlinie. Głosuję na Ciebie.

 • goldeneyes

  Oceniono 22 razy 12

  Fajnie gdyby Polska coś osiągneła. Sprobuje głosować codziennie.

 • malenka1652

  Oceniono 19 razy 11

  Michaela tez czesto nazywano krolem kiczu i dziwakiem a mimo to byl wielki co prawda dody nie mozna porownywac do jacksona bo do piet mu nie dorasta ale dajmy jej szanse wkoncu to nie ona sie wybrala na reprezentanta polski tylko "my" wiec skonczcie debate na ten temat mysle ze doda nas zaskoczy i pokaze ze cos potrafi nie przepadam za tego rodzaju muzyka ale jestem za doda i licze ze przejdzie dalej!!!!

 • adamos

  Oceniono 30 razy 10

  Żl mi autora tego artykułu, jest tak samo zaściankowy jak Białoruś!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Tu nie chodzi o to czy Dodę sie lubi czy nie tylko o to, że to Polka i trzeba na nią głosować chociaży dlatego, że wszyscy jesteśmy Polakami. Pokażmy Europie, że potrafimy być dobrzy nie tylko w kopaniu węgla.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX