Chłopak Żmudy Trzebiatowskiej jest gwiazdą

W weekend wziął udział w wyścigach Star Karts - Zawodach Gwiazd i Dziennikarzy na torze gokartowym. Zdobył pierwsze miejsce i stanął na podium.
Oto chłopak Żmudy Chłopak Żmudy Trzebiatowskiej jest gwiazdą Adam Król w weekend wziął udział w wyścigach Star Karts - Zawodach Gwiazd i Dziennikarzy na torze gokartowym. Zdobył pierwsze miejsce i stanął na podium Adam Król może być usatysfakcjonowany: występ w "Tańcu z gwiazdami" i związek z Martą Żmudą Trzebiatowską przyniósł mu status gwiazdy. W weekend tancerz wspólnie z partnerką wziął udział w Star Karts - Zawodach Gwiazd i Dziennikarzy. Celebryci ścigali się na torze gokartowym. Król zajął pierwsze miejsce. Marta była tak dumna ze swojego chłopaka, że wskoczyła do niego na najwyższe miejsce podium. W zawodach wziął udział jeszcze Paweł Małaszyński i Marcin Bosak.

Adam Król może być usatysfakcjonowany występ w "Tańcu z gwiazdami" i związek z Martą Żmudą Trzebiatowską przyniósł mu status gwiazdy. W weekend tancerz wspólnie z partnerką wzięli udział w Star Karts - Zawodach Gwiazd i Dziennikarzy. Celebryci scigali się na torze gokartowym.

 

Król zajął pierwsze miejsce. Marta była tak dumna ze swojego chłopaka, że wskoczyła do niego na najwyższe miejsce podium. W zawodach wziął udział jeszcze Paweł Małaszyński i Marcin Bosak.

 

 

 

 

Więcej o: