Lista Przebojów Kotek.fm - notowanie 09.10.2009

Notowanie 17: Wzrostów - 3; Spadków - 10; Bez zmian - 1; Nowości - 6.

Nowy numer 1.!!!

 

Oto kolejne siedemnaste notowanie Kotkowej Listy Przebojów! Zobaczcie, które piosenki pną się do góry, które spadają, a które pozostają w miejscu. Mamy aż 6 nowości, z czego 3 w pierwszej dziesiątce.

 

 

TUTAJ znajdziesz notowania z poprzednich tygodni.

 

 

 Po 10 tygodniach na liście wreszcie udało im się wspiąć na sam szczyt - "Ignorance" Paramore jest w tym tygodniu na pierwszym miejscu! Wygląda na to, że zespół stopniowo zdobywał kolejnych fanów, aż wreszcie odpowiednia ilość osób zagłosowała na ich kawałek. Czy uda im się utrzymać tę pozycję?

 

Na Liście bardzo dużo nowości w tym tygodniu. To ich piosenki dostały się do Kotkowego top 20: Justin Bieber , Death Cab For Cutie , Emily Osment , Muse , Flo Rida feat. Nelly Furtado oraz Pitbull . Czy któraś z nich ma szansę przebić się do pierwszej trójki? To zależy od Was!

 

 

 A w propozycjach nowa piosenka Miley Cyrus "Party in the U.S.A." Kotek czuje, że to może być kolejny numer 1... Przecież na tym portalu jest tyle fanek Miley Cyrus, a one z pewnością będą głosowały.

 

Chcesz sprawdzić, pełną listę propozycji do listy? Chcesz zagłosować i mieć wpływ na to, która piosenka będzie numer 1 za tydzień? Zapraszamy TUTAJ