JONAS - kolejny konkurs!

Lubisz Jonas Brothers? Nie możesz doczekać się serialu JONAS? Weź udział w konkursie!

 

Premiera serialu "JONAS" już w najbliższą sobotę, 10. października, o godz. 9:15 na Disney Channel! W związku z tym, Kotek ma dla Was fajny konkurs, w którym możecie wygrać super nagrody! Szczegóły znajdziecie poniżej!

 

O czym jest serial "JONAS"?

 

W serialu "JONAS" zobaczymy członków zespołu, Kevina, Nicka i Joe wcielających się w role fikcyjnych braci Lucas. Serial pełen będzie niespodziewanych, nieprzewidywalnych i często absurdalnych sytuacji, w których znajdą się gwiazdy rock and rolla, próbujące za wszelką cenę wieść zwyczajne życie.  

 

Premiera: 10. października, godz. 9:15, Disney Channel

 

Akcja serialu rozgrywa się w New Jersey, w niezwykłym domu Lucasów (przebudowana remiza strażacka wyposażona w technologiczne gadżety, mieszcząca się przy Jonas Street, od której pochodzi nazwa zespołu), gdzie trzy gwiazdy rocka mieszkają ze swoimi rodzicami, Tomem i Sandy, oraz małym braciszkiem Frankiem. Kiedy bracia nie są w trasie, chodzą do szkoły Horace Mantis Academy. W szkole towarzyszy im przyjaciółka z dzieciństwa i stylistka Stella Malone. Dzięki niej nie tracą oni kontaktu z codziennością. Stella dba także, by bracia wyglądali jak najlepiej, codziennie stylizując swój oraz ich szkolne mundurki. Jej najlepsza przyjaciółka i szkolna gwiazda sportu, Macy Misa, jest najwierniejszą fanką zespołu "JONAS". Piosenką przewodnią serialu jest "Live to Party"; napisana i wykonywana przez Jonas Brothers.

 

Co mogę wygrać w kotkowym konkursie?

 

Kotek ma dla Was pięć wyjątkowych zestawów, w skład których wchodzi fajna torba na ramię z logo serialu i pałki do perkusji z nadrukowanymi autografami braci!

 

 

 

Co zrobić, aby wygrać?

 

Rozwiąż quiz, a gdy Kotek wytypuje Cię jako szczęśliwego zwycięzce, prześlij swoje dane na wskazany adres. To wszystko! Zestawy powędrują do 5, 50, 100, 150 i 250 osoby, która zdobędzie maksymalną liczbę punktów w quizie, a następnie prześle do Kotka swoje dane. Konkurs trwa do niedzieli, 11. października, do końca dnia

 

W quizie znajdziesz pytanie dotyczące serialu (przeczytaj informacje powyżej ;)) oraz Jonas Brothers.

 

>>PODAJ SWÓJ ADRES MAILOWY I ROZPOCZNIJ ROZWIĄZYWANIE QUIZU - okienko do wpisania adresu znajdziesz poniżej<<

 

 

Powodzenia!

 

>OBEJRZYJ ZDJĘCIA<<