Daria Widawska wygląda świetnie!

Aktorka wróciła do formy. Zobaczcie, jak wyglądała na pokazie marki Orsay.
Widawska wygląda świetnie Aktorka wróciła do formy Daria Widawska szybko zaczęła wracać do formy po kłopotach ze zdrowiem i dziś wygląda naszym zdaniem świetnie. Udowadniają to zdjęcia z pokazu mody Orsay. Kilka miesięcy temu Daria Widawska zachorowała na tajemniczą chorobę. Jakiś czas później pojawiała się publicznie w chustce na głowie - zaczęto wtedy przebąkiwać o chemioterapii, jaką miała przejść aktorka. Później pokazała się światu w nowej, króciutkiej fryzurce. Aktorka szybko zaczęła wracać do formy i dziś wygląda naszym zdaniem świetnie! Udowadniają to zdjęcia z pokazu Orsay. Przyznajcie sami, że Daria prezentuje się znakomicie.

Kilka miesięcy temu Daria Widawska zachorowała na tajemniczą chorobę. Jakiś czas później pojawiała się publicznie w chustce na głowie - zaczęto wtedy przebąkiwać o chemioterapii, jaką miała przejść aktorka.

 

Później pokazała się światu w nowej, króciutkiej fryzurce. Aktorka szybko zaczęła wracać do formy i dziś wygląda naszym zdaniem świetnie! Udowadniają to zdjęcia z pokazu Orsay.

 

Przyznajcie sami, że Daria prezentuje się znakomicie.

 

 

Więcej o:
Komentarze (4)
Daria Widawska wygląda świetnie!
Zaloguj się
 • vanessaaa

  Oceniono 8 razy 8

  wypiękniała i schudła :)

 • kajusia000

  Oceniono 6 razy 6

  pewnie że wygląda pięknie. i wygląda na to że również schudła. super

 • ania92

  Oceniono 4 razy 4

  Fajne lacie :D:D

 • paskuda

  Oceniono 10 razy -6

  hmm... dobrze jej w krótkich włosach, ale ten irokezik ala kakadu nie jest twarzowy, w dodatku nie pasuje do kreacji...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX