Herbuś dostała rolę w teatrze!

Aktorzy z dyplomem chyba się trochę zdenerwują...
Herbuś w teatrze! Aktorzy z dyplomem chyba się trochę zdenerwują... Nie trzeba skończyć studiów aktorskich, żeby stać się gwiazdą, grać w serialach, filmach i w teatrze. Wystarczy spojrzeć na Edytę Herbuś i historię jej kariery. Nie trzeba skończyć studiów aktorskich, żeby stać się gwiazdą, grać w serialach, filmach i na deskach teatru. Wystarczy spojrzeć na Edytę Herbuś i historię jej błyskotliwej kariery. "Fakt" twierdzi, że tancerka dostała właśnie rolę w sztuce "Kto dogoni psa?", która będzie pokazywana w warszawskim teatrze Ochota. Premiera sztuki będzie miała miejsce 30 października. Warto zauważyć, że Edyta występuje też w przedstawieniu "Lady Fosse" w teatrze Capitol. Pomyśleć, że zaczynała w reklamach środków na owady czy KFC.

Nie trzeba skończyć studiów aktorskich, żeby stać się gwiazdą, grać w serialach, filmach i na deskach  teatru. Wystarczy spojrzeć na Edytę Herbuś i historię jej błyskotliwej kariery. "Fakt" twierdzi, że tancerka dostała właśnie rolę w sztuce "Kto dogoni psa?", która będzie pokazywana w warszawskim teatrze Ochota.

 

Premiera sztuki będzie miała miejsce 30 października. Warto zauważyć, że Edyta występuje też w przedstawieniu "Lady Fosse" w teatrze Capitol. Pomyśleć, że zaczynała w reklamach  środków na owady czy KFC.

 

 

 

 

A oto rola jej życia:

 

 

 

Szaza