Colin nie chce znać mamy Alicji!

Alicja po porodzie będzie musiała radzić sobie sama! 

 

Colin wrogiem mamy Colin nie chce znać mamy Alicji! Informator "Faktu": Rodzina Ali Bachledy-Curuś martwi się, że ona jest tak daleko. Colinowi nie podobała się propozycja, żeby mama Ali do nich poleciała Alicja po porodzie będzie musiała radzić sobie sama! Colin Farrell nie cieszy się w rodzinie Alicji Bachledy-Curuś zbyt dobrą opinią. Bliscy aktorki wiedzą o jego licznych romansach, zdradach i przygodach z narkotykami. Być może właśnie dlatego, aktor unika spotkań z rodzicami Alicji. - Rodzina Ali martwi się, że ona jest tak daleko. Colin nie chciał, by rodziła w Polsce. Nie za bardzo też podobała mu się propozycja, żeby mama Ali poleciała do nich. A przecież ona jest tam całkiem sama - twierdzi informator "Faktu". Willa z basenem w Hollywood, sława i pieniądze - tak prasa przedstawiała życie Alicji Bachledy-Curuś u boku Colina Farrella. Niestety z każdym kolejnym miesiącem dociera do nas coraz więcej niepokojących informacji na temat związku Alicji i Colina. Po porodzie zostanie sama, bo na pomoc teściowej, która jej ponoć nienawidzi (jak każdej dziewczyny syneczka), nie ma co liczyć... Colin Farrell nie cieszy się w rodzinie Alicji Bachledy-Curuś zbyt dobrą opinią. Bliscy aktorki wiedzą o jego licznych romansach, zdradach i przygodach z narkotykami. Być może właśnie dlatego, aktor unika spotkań z rodzicami Alicji.

 

Rodzina Ali martwi się, że ona jest tak daleko. Colin nie chciał, by rodziła w Polsce. Nie za bardzo też podobała mu się propozycja, żeby mama Ali poleciała do nich. A przecież ona jest tam całkiem sama - twierdzi informator Faktu. 

 

Willa z basenem w Hollywood, sława i pieniądze - tak prasa przedstawiała życie Alicji Bachledy-Curuś u boku Colina Farrella.

 

Niestety z każdym kolejnym miesiącem dociera do nas coraz więcej niepokojących informacji na temat związku Alicji i Colina. Po porodzie zostanie sama, bo na pomoc teściowej, która jej ponoć nienawidzi ( jak każdej dziewczyny syneczka) nie ma co liczyć...

 

Szaza