Terentiew o Cichopek: Nie dam jej zginąć!

Caryca show-biznesu broni swojej sztucznej aż do przesady ulubienicy.
Nie da jej zginąć! Caryca show-biznesu broni swojej sztucznej aż do przesady ulubienicy. Cichopek po porażce w serialu "Tancerze" grzecznie wróciła do Polsatu. -Na pewno nie zostawię Kasi na lodzie. Nie dam jej zginąć!- powiedziała Nina Terentiew Cichopek straciła rolę w serialu "Tancerze", usłyszała kilka krytycznych słów na temat swojej gry aktorskiej, aż w końcu zdecydowała się wrócić grzecznie do Polsatu. Z otwartymi ramionami przyjęła ją Nina Terentiew, która ma do Kasi naprawdę wielką słabość. -Na pewno nie zostawię Kasi na lodzie. Nie dam jej zginąć! Nie wykluczam, że dam Kasi jakąś rolę, na przykład w serialu. Ale na razie jeszcze nie wiadomo, jakie będą nowe produkcje. Jak na razie jest "Jak oni śpiewają". Kasia po ciąży wygląda ślicznie i świetnie sobie radzi. Muszę przyznać, że Kasia super się sprawdza i jestem z niej bardzo zadowolona - mówi "Faktowi" Nina Terentiew. Jako prowadząca "Jak oni śpiewają" drażni swoim wiecznie przyklejonym uśmiechem i sztucznym zachowaniem tak samo jak w pierwszej edycji, ale niestety jest ulubienicą Carycy i prędko nie zginie.

Straciła rolę w serialu "Tancerze", usłyszała kilka krytycznych słów na temat swojej gry aktorskiej, aż w końcu zdecydowała się wrócić grzecznie do Polsatu. Z otwartymi ramionami przyjęła ją Nina Terentiew, która ma do Kasi naprawdę wielką słabość.

 

-Na pewno nie zostawię Kasi na lodzie. Nie dam jej zginąć! Nie wykluczam, że dam Kasi jakąś rolę, na przykład w serialu. Ale na razie jeszcze nie wiadomo, jakie będą nowe produkcje. Jak na razie jest "Jak oni śpiewają". Kasia po ciąży wygląda ślicznie i świetnie sobie radzi. Muszę przyznać, że Kasia super się sprawdza i jestem z niej bardzo zadowolona - mówi "Faktowi" Nina Terentiew

 

 

Jako prowadząca "Jak oni śpiewają" drażni mnie swoim wiecznie przyklejonym uśmiechem i sztucznym zachowaniem tak samo jak w pierwszej edycji, ale niestety jest ulubienicą Carycy i prędko nie zginie.

 

Szaza