Terentiew o Cichopek: Nie dam jej zginąć!

Caryca show-biznesu broni swojej sztucznej aż do przesady ulubienicy.
Nie da jej zginąć! Caryca show-biznesu broni swojej sztucznej aż do przesady ulubienicy. Cichopek po porażce w serialu "Tancerze" grzecznie wróciła do Polsatu. -Na pewno nie zostawię Kasi na lodzie. Nie dam jej zginąć!- powiedziała Nina Terentiew Cichopek straciła rolę w serialu "Tancerze", usłyszała kilka krytycznych słów na temat swojej gry aktorskiej, aż w końcu zdecydowała się wrócić grzecznie do Polsatu. Z otwartymi ramionami przyjęła ją Nina Terentiew, która ma do Kasi naprawdę wielką słabość. -Na pewno nie zostawię Kasi na lodzie. Nie dam jej zginąć! Nie wykluczam, że dam Kasi jakąś rolę, na przykład w serialu. Ale na razie jeszcze nie wiadomo, jakie będą nowe produkcje. Jak na razie jest "Jak oni śpiewają". Kasia po ciąży wygląda ślicznie i świetnie sobie radzi. Muszę przyznać, że Kasia super się sprawdza i jestem z niej bardzo zadowolona - mówi "Faktowi" Nina Terentiew. Jako prowadząca "Jak oni śpiewają" drażni swoim wiecznie przyklejonym uśmiechem i sztucznym zachowaniem tak samo jak w pierwszej edycji, ale niestety jest ulubienicą Carycy i prędko nie zginie.

Straciła rolę w serialu "Tancerze", usłyszała kilka krytycznych słów na temat swojej gry aktorskiej, aż w końcu zdecydowała się wrócić grzecznie do Polsatu. Z otwartymi ramionami przyjęła ją Nina Terentiew, która ma do Kasi naprawdę wielką słabość.

 

-Na pewno nie zostawię Kasi na lodzie. Nie dam jej zginąć! Nie wykluczam, że dam Kasi jakąś rolę, na przykład w serialu. Ale na razie jeszcze nie wiadomo, jakie będą nowe produkcje. Jak na razie jest "Jak oni śpiewają". Kasia po ciąży wygląda ślicznie i świetnie sobie radzi. Muszę przyznać, że Kasia super się sprawdza i jestem z niej bardzo zadowolona - mówi "Faktowi" Nina Terentiew

 

 

Jako prowadząca "Jak oni śpiewają" drażni mnie swoim wiecznie przyklejonym uśmiechem i sztucznym zachowaniem tak samo jak w pierwszej edycji, ale niestety jest ulubienicą Carycy i prędko nie zginie.

 

Szaza

 

Więcej o:
Komentarze (18)
Terentiew o Cichopek: Nie dam jej zginąć!
Zaloguj się
 • jadzka

  Oceniono 39 razy 23

  Szczerze powiedziawszy cały Polsat ogólnie jest DO DUPY !!zamiast inwestować w ciekawsze nowe programy czy filmy powtarza po 10 razy to samo a seriale? puszczają powtórki z przed kilku lat Krawczyków i kiepskich ileż można;/??A "pierwsza miłość" to już totalna klapa nie wiem czemu jeszcze kręcą to g*wno !?a "jak oni śpiewają"to już nawet nie komentuję bo niema po co ,nawet niemają żadnego ciekawego programu dokumentalnego ani nawet ciekawej bajki dla dzieci!cały dzień puszczają powtórki starych filmów !!ja Polsatu już od kilku miesięcy nie oglądam bo niema tam nic ciekawego ta stacja zeszła na psy !jeżeli dalej tak ma być niech lepiej zlikwidują tą telewizje;!

 • aneczkka

  Oceniono 44 razy 18

  fakt, Cichopek jest wnerwiająca.

 • beer

  Oceniono 21 razy 15

  No własnie,nie liczy się talent i umiejętności,tylko czy ma się odpowiednie plecy czy nie.Setki aktorów młodych i starszych czekają na swoją szansę,ale nie mają poparcia odpowiednich osób.Skąd my to znamy? Z życia.

 • napletgandalfa

  Oceniono 26 razy 14

  Jak jej nie da jej zginąć to niech ją zatrudni na własny koszt.Głupia ta Tierentowa jest.

 • martin79

  Oceniono 21 razy 13

  gdyby nie wsparcie Terentiew kariera Cichopki już dawno by się skończyła. Kasia będzie cisnąć się na szkło bo ma mega kredyt do spłacenia. Tak to jest, jak się zadłuża bez pojęcia. Raz na wozie raz pod wozem, ale ciocia Terentiew zawsze znajdzie jej posadkę.

 • egoistka.

  Oceniono 18 razy 12

  bożee
  to właśnie taki osoby powinny być bezrobotne... wielka aktorka sie znalazłą

 • klaudynkaa

  Oceniono 18 razy 12

  zgadzam się z jadzką ;D

 • katashi

  Oceniono 46 razy 12

  Oj ta Cichopek to poprostu..żal, nie lubie jej jest strasznie sztuczka i zgadzam se, że drażni tym swoim wiecznym uśmiechem ;/

 • lukis

  Oceniono 37 razy 11

  Oglądalność Jak Oni śpiewają wynosi teraz 2,5 mln. (dla porównania MAM TALENT 5 mln. w tym samym czasie) Więc nie rozumiem po co polsat inwestuje w tą sztuczną dziewczynę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX