Cielecka rzuciła Garlickiego!

Chyry też się pozbyła. W końcu bycie singielką jest teraz w modzie.
Rzuciła Garlickiego! Chyry też się pozbyła. W końcu bycie singielką jest teraz w modzie. Magda Cielecka, spotykając z Łukaszem Garlickim, wciąż myślała o swoim eks, toksycznym Chyrze, i w końcu postanowiła rzucić młodego aktora. Długo będzie sama? Magdalena Cielecka to utalentowana i piękna aktorka. Mogłaby mieć prawie każdego faceta. Niestety ona od kilka lat żyje w dosyć toksycznym związku z Andrzejem Chyrą. Para rozstaje się i schodzi. Na początku tego roku kolorowe magazyny rozpisywały się o romansie Cieleckiej i Łukasza Garlickiego. Ponoć to właśnie aktor z "BrzydUli" pomagał jej zapomnieć o Andrzeju Chyrze. Łukasz towarzyszył Magdzie na wielu imprezach, wspierał ją, a przede wszystkim był wierny (w przeciwieństwie do Chyry) i nie sikał w metrze (w przeciwieństwie do Chyry). Sielanka trwała bardzo krótko. "Fakt" dowiedział się, że Magda, spotykając z Łukaszem, wciąż myślała o swoim eks i ostatecznie postanowiła rzucić młodego aktora. Nie szukała nawet pocieszenia w ramionach Chyry. Myślicie, że długo będzie sama?

Magdalena Cielecka to utalentowana i piękna aktorka. Mogłaby mieć prawie każdego faceta. Niestety ona od kilka lat żyje w dosyć toksycznym związku z Andrzejem Chyba. Para rozstaje się i schodzi. Na początku tego roku kolorowe magazyny, rozpisywały się o romansie Cieleckiej i Łukasza Garlickiego.

 

 

Ponoć to właśnie aktor z "BrzydUli" pomagał jej zapomnieć oAndrzeju Chyrze. Łukasz towarzyszył Magdzie na wielu imprezach, wspierał ją, a przede wszystkim był wierny ( w przeciwieństwie do Chyry) i nie sikał w metrze ( w przeciwieństwie do Chyry). Sielanka trwała bardzo krótko.

 

 

"Fakt" dowiedział się, żeMagda będąc z Łukaszem wciąż myślała o swoim ex i ostatecznie postanowiła rzucić młodego aktora. Nie szukała nawet pocieszenia w ramionach Chyry. Myślicie, że długo będzie sama?