Zarobki gwiazd: Brodzik dostaje 8 tysięcy za jeden dzień pracy!

W Telewizji Publicznej płacą ostatnio lepiej niż w TVN-ie?
8 tys. zł za dzień pracy! W Telewizji Publicznej płacą ostatnio lepiej niż w TVN? Joanna Brodzik za każdy dzień zdjęciowy na planie "domu nad rozlewiskiem dostawała 8 tysięcy złotych. Za cały pierwszy sezon zgarnęła około pół miliona złotych Joanna Brodzik trafiła kilka lat temu do szufladki z napisem "Magda M." i do dzisiaj w niej siedzi. Telewizja Publiczna dała jej w końcu szansę uwolnienia się od roli w tym kultowym serialu TVN. Serial "Dom nad rozlewiskiem" to najbardziej oczekiwany serial jesieni. Scenariusz produkcji powstał na podstawie bestsellerowej książki Małgorzaty Kalicińskiej. Jak donosi "Super Express", Joanna za każdy dzień zdjęciowy na planie serialu dostawała 8 tysięcy złotych. Za cały pierwszy sezon zgarnęła około pół miliona złotych. Jeśli serial osiągnie sukces, Brodzik z pewnością zagra w kolejnych sezonach i zarobi niezłe pieniądze. Zresztą sama pora emisji "Domu nad rozlewiskiem (niedziela 20.00) świadczy o tym, że Jedynka liczy na gigantyczną oglądalność.
Joanna Brodzik trafiła kilka lat temu do szufladki z napisem "Magda M." i do dzisiaj w niej siedzi. Telewizja Publiczna dała jej w końcu szansę uwolnienia się od roli w tym kultowym serialu TVN-u.

 

Już jutro Jedynka wyemituje pierwszy odcinek serialu "Dom nad rozlewiskiem", czyli najbardziej oczekiwanego serialu jesieni. Scenariusz serialu powstał na podstawie bestsellerowej książki Małgorzaty Kalicińskiej. Jak donosi "Super Express",Joannaza każdy dzień zdjęciowy na planie produkcji dostawała po 8 tysięcy złotych.

 

 

Za cały pierwszy sezon zgarnęła około pół miliona złotych. Jeśli serial osiągnie sukces ( czuje, że tak będzie) Brodzik z pewnością zagra w kolejnych sezonach i zarobi niezłe pieniądze. Zresztą sama pora emisji "Domu nad rozlewiskiem ( niedziela 20.00) świadczy o tym, że Jedynka liczy na gigantyczną oglądalność. Co wybierzecie - Brodzik czy "Taniec z gwiazdami"?