Figura jest kabalistką?

Od pewnego czasu na ręce nosi czerwoną nitkę, która ma chronić przed złymi mocami.
Figura jest kabalistką? Nosi czerwoną nitkę, która ma chronić przed złymi mocami Na zdjęciach przedstawiających Katarzynę Figurę na zakupach widać, że nosi na ręku czerwoną nitkę. Według kabalistów taka bransoletka chroni przed "złym okiem" Jedną z pierwszych Polek, które zaczęły chodzić z czerwoną nitką na ręce była Kayah. Teraz dołączyła do niej Kasia Figura. Bransoletka z czerwonej nitki jest znakiem rozpoznawczym kabalistów. Największą kabalistką wśród gwiazd jest Madonna. Kasię podczas zakupów śledzili paparazzi. Od razu rzuciła się w oczy czerwona bransoletka. Nitka ma chronić przed "złym okiem", można ją kupić za około 25 dolarów.

Jedną z pierwszych Polek, które zaczęły chodzić z czerwoną nitką na ręce była Kayah. Teraz dołączyła do niej Kasia Figura. Bransoletka z czerwonej nitki jest znakiem rozpoznawczym kabalistów. Największą kabalistką wśród gwiazd jest Madonna

 

Kasię podczas zakupów wypatrzyli fotografowie portalu Starnews.pl. Od razu rzuciła się w oczy czerwona bransoletka. Kościół uznaje kabałę za sektę. Nitka ma chronić przed "złym okiem", ożna ją kupić za około 25 dolarów.

 

 

 

Zobacz więcej zdjęć Kasi podczas zakupów, jak lata od sklepu do sklepu pod tym linkiem.