Córka wybaczyła Polańskiemu

Morgane marzy by móc się wreszcie zobaczyć z ukochanym tatusiem.
Córka wybaczyła Morgane marzy by móc się wreszcie zobaczyć z ukochanym tatusiem. Córka Morgane jest oczkiem w głowie Romana, który zawsze dbał aby niczego jej nie brakowało. Dziewczyna nie radzi sobie z ciężką sytuacją i rozłąką z ojcem Córka Romana Polańskiego i Emmanuelle Seigner Morgane jest zaledwie trzy lata starsza od Samanthy Geimer. Szesnastolatka marzy o karierze aktorskiej, ma za sobą nawet epizody w dwóch filmach. Teraz dziewczyna przeżywa ciężkie chwile. Morgane jest oczkiem w głowie Romana, który zawsze dbał aby niczego jej nie brakowało. Dziewczyna nie radzi sobie z ciężką sytuacją i rozłąką z ojcem. Jak donosi "Fakt" nie może się doczekać, aż wreszcie będzie mogła odwiedzić tatę w areszcie. Adwokat rodziny Herve Temime w rozmowie z polskim tabloidem opowiedział o odczuciach nastolatki. Dziewczyna bardzo mocno przeżywa oskarżenie ojca o gwałt na 13-latce. Morgane ma teraz jedno wielkie pragnienie. Chce odwiedzić ojca w więzieniu, bo bardzo za nim tęskni. Seigner i Polański mają jeszcze jedenastoletniego syna Elvisa. Do chłopaka jeszcze nie całkiem dociera co się dzieje wokół jego rodziny i ojca.

Córka Romana Polańskiego i Emmanuelle Seigner Morgane jest zaledwie trzy lata starsza od Samanthy Geimer. Szesnastolatka marzy o karierze aktorskiej, ma za sobą nawet epizody w dwóch filmach. Teraz dziewczyna przeżywa ciężkie chwile.

 

Morgane jest oczkiem w głowie Romana, który zawsze dbał aby niczego jej nie brakowało. Dziewczyna nie radzi sobie z ciężką sytuacją i rozłąką z ojcem. Jak donosi "Fakt" nie może się doczekać aż wreszcie będzie mogła odwiedzić tatę w areszcie. Adwokat rodziny Herve Temime w rozmowie z polskim tabloidem opowiedział o odczuciach nastolatki.

 

Dziewczyna bardzo mocno przeżywa oskarżenie ojca o gwałt na 13-latce. Morgane ma teraz jedno wielkie pragnienie. Chce odwiedzić ojca w więzieniu, bo bardzo za nim tęskni.

 

 

 

Seigner i Polański mają jeszcze jedenastoletniego syna Elvisa. Do chłopaka jeszcze nie całkiem dociera co się dzieje wokół jego rodziny i ojca.

 

Więcej możecie przeczytać na stronie tabloidu pod tym linkiem.

 

Janus

Więcej o: