CBA miało chrapkę na Jolę Kwaśniewską!

Sprawę prowadził ten sam agent, który wręczył Weronice Marczuk-Pazurze "perfumy".

CBA miało na nią chrapkę Centralne Biuro Antykorupcyjne miało chrapkę na Jolę Kwaśniewską! Centralne Biuro Antykorupcyjne miało chrapkę na Jolę Kwaśniewską! Jeszcze kilka takich newsów, a CBA zacznie być oskarżane o tzw. "polowanie na czarownice" Jeszcze kilka takich newsów, a CBA zacznie być oskarżane o tzw. "polowanie na czarownice". Zatrzymanie celebrytki Weroniki Marczuk-Pazury spowodowało lawinę podejrzeń - kto jeszcze bierze do kieszeni? Nie musieliśmy czekać długo na absurdalne doniesienia. "Fakt" publikuje dziś informację, jakoby szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego Mariusz Kamiński chciał aresztować samą Jolantę Kwaśniewską! Taką informację podał wczoraj minister sprawiedliwości Andrzej Czuma. Według szefa CBA Jola była zamieszana w próbę sprzedaży gruntu bez odprowadzenia podatku. Zabawne jest to, że mowa o działce należącej do koleżanki Kwaśniewskiej a nie samej prezydentowej. Jednak agenci CBA byli tak przekonani o swojej racji, że zawieźli nawet akta do prokuratury i zażądali aresztowania byłem pierwszej damy! Prokuratura nie podzieliła zdania CBA i nie wydała zgody na skucie Kwaśniewskiej. Widok Joli w kajdankach, kominiarce i kurtce z wyszytym alfabetem na plecach? BEZCENNE.

 

Jeszcze kilka takich newsów, a CBA zacznie być oskarżane o tzw. Polowanie na czarownice. Zatrzymanie celebrytki Weroniki Marczuk-Pazury spowodowało lawinę podejrzeń - kto jeszcze bierze do kieszeni? Nie musieliśmy czekać długo na absurdalne doniesienia.

 

"Fakt" publikuje dziś informację, jakoby szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego Mariusz Kamiński chciał aresztować samą JOLANTĘ KWAŚNIEWSKĄ! Taką informację podał wczoraj minister sprawiedliwości Andrzej Czuma.

 

 

Według szefa CBA Jola była zamieszana w próbę sprzedaży gruntu bez odprowadzenia podatku. Zabawne jest to, że mowa o działce należącej do koleżanki Kwaśniewskiej a nie samej prezydentowej. Jednak agenci CBA byli tak przekonani o swojej racji (mówmy spawie po imieniu - że Jolka jest kardziejką), że zawieźli nawet akta do prokuratury i zażądali aresztowania byłem pierwszej damy! Prokuratura nie podzieliła zdania CBA i nie wydała zgody na skucie Kwaśniewskiej.

 

Widok Joli w kajdankach, kominiarce i kurtce z wyszytym alfabetem na plecach? BEZCENNE.
Więcej o:
Komentarze (9)
CBA miało chrapkę na Jolę Kwaśniewską!
Zaloguj się
 • hotmaro

  Oceniono 12 razy 12

  teraz CBA jest atakowane przez rząd bo wyszła afera hazardowa, w której zamieszani są czołowi politycy PO.
  A Jolanta juz miała problemy ze swoją fundacją charytatywna gdzie były przekręty z wpłacaniem pieniedzy a później cudowne uniewinnianie ludzi przez prezydenta ówczesnego jej męża, taka fundacja to dobra pralnia...

 • yeremi

  Oceniono 14 razy 10

  Najlepiej niech się wszyscy pozamykają nawzajem. Może wreszcie będzie święty spokój. A Polskę oddać pod zarząd komisaryczny jakichś magików od ekonomii - bo gospodarka leży i kwiczy. A w mediach same pierdoły - aresztowali tego, tamtego - co mnie to obchodzi??????????????

 • reki334

  Oceniono 9 razy 9

  a przekręty szły

 • reki334

  Oceniono 8 razy 8

  nie takie cwaniaki próbowały udupić Olka

 • noni

  Oceniono 9 razy 7

  Ach cóż za agenci! Dzierżyński byłby dumny!

 • wewusia

  Oceniono 9 razy 7

  wyszyty alfabet :D dobre :D

 • mr.gaga

  Oceniono 13 razy 5

  kaczora moze zamkna

 • ellie92

  Oceniono 10 razy 4

  No ja nie wiem, co się ostatnio dzieje.

 • boo

  Oceniono 3 razy 3

  nie wiemy czy Jolka jest krajdziejka ale na pewno ma klopoty z pamiecia albo jest cienka zonka :) Pamietacie jak mowila, ze Olek ma wyzsze wyksztalcenie :) a cala Polska mowi, ze to Wielka Dama :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX