Premiera serialu JONAS - zobacz zdjęcia!

Zobacz, co działo się w warszawskich Złotych Tarasach podczas premiery serialu JONAS!

 

Wczoraj wieczorem w obecności wielu polskich gwiazd, w tym Przemysława Salety, Natalii Kukulskiej, Ewy Gawryluk, Krzysztofa Ibisza i Anny Samusionek w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie odbył się premierowy pokaz najnowszego serialu Disney Channel pt. "JONAS". Gospodarzem wieczoru był piosenkarz Kuba Molęda.


Setki gości i VIPów, razem z Jakubem Tolakiem oraz Marcinem Mrozińskim, którzy udzielają swych głosów głównym bohaterom w polskiej wersji językowej serialu, pojawiło się na premierowym, czerwonym dywanie, by zobaczyć na własne oczy nowy, wyczekiwany z niecierpliwością serial komediowy "JONAS".

 

Premiera serialu w sobotę, 10.października, o godz. 9:15 na Disney Channel


Obecni na pokazie goście mieli okazję wysłuchać na żywo występu Kuby Molędy, który zaśpiewał przebój Jonas Brothers pt. "Paranoid", pochodzący z ich najnowszego albumu "Lines, Vines and Trying Times". Występ Kuby poprzedzał prezentację premierowego odcinka serialu "JONAS", po którym wyświetlono nowy film z udziałem braci Jonas - "Jonas Brothers - Koncert 3D". 

 

Kotek jest ciekawy, jak bawiły się kotkowe użytkowniczki, które pojawiły się na imprezie - koniecznie opiszcie w komentarzach swoje wrażenia!

 

>>KLIKNIJ I OBEJRZYJ ZDJĘCIA<<

 

Kotekowi udało się dotrzeć na imprezę chwilę wcześniej i porozmawiał z Kubą Molędą, Kubą Tolakiem i Marcinem Mrozińskim o nowym przedsięwzięciu Jonasów - wywiad znajdziecie na Kotku za kilka dni!

 

Już niedługo na Kotku pojawi się kolejny konkurs związany z serialem "JONAS" - nie możecie tego przegapić!