Sablewska znalazła nową podopieczną!?

Maja znalazła wyjście awaryjne na planie Tańca z Gwiazdami! Doda przestaje się liczyć?

 

Rynek muzyczny jest już zmęczony Dorotą Rabwczeską. Wielu z nas także. Mało kto wierzy w wielki come back Dody. Podobnego zdanie jest chyba Majka Sablewska. Menadżerka Dody pojawiła się na planie Tańca z Gwiazdami, aby spotkać się z NOWĄ PODOPIECZNĄ Marina Łuczenko! Nasz czytelnik informuje:

Wczoraj byłem pierwszy raz na programie ?Taniec z gwiazdami" , bardzo lubię kulisy takich show. Podczas przerwy widziałem za kulisami Majkę Sablewska, managerkę Dody. Wszystko fajnie, wszystko super, ale Dody tam nie było, nie występowała, nie śpiewała . Co więc robiła tam sama Majka? Otóż popytałem kilka osób i dowiedziałem się, że managerka Dody, znalazła nową Artystkę. TAK!!! Podobno ta gwiazda nazywa się Marina czy jakoś tak, jest bardzo młoda, ma dobry głos i wystepowała wczoraj na początku programu, ale to mało ważne. ..Wyobrażacie sobie, że Doda na to pozwoli? Że się nie wścieknie jak się dowie. Przecież Majka pracuje z nia na wyłączność, tak słyszałem. No chyba, że najbardziej znany tandem show biznesowy nie pracuje już razem???

My niestety wiemy zbyt mało, bowiem Maja i Doda skrupulatnie zamiatają niewygodne sprawki pod dywan. Może wy coś wiecie? Piszcie do nas na adres redakcja@plotek.pl

 

Te doniesienia mogą się jednak sprawdzić, bowiem o odejściu Majki od Dody mówi się już od dawna - ZOBACZ "Sablewska odchodzi od Dody?"

 

Mrock