Wojewódzki, Doda, Rydzyk - kogo nienawidzą Polacy

"Wprost" opublikował nazwiska 10 najbardziej znienawidzonych polskich celebrytów. Zaskoczeń nie ma.

Kogo Polacy nienawidzą najbardziej. "Wprost" zadał sobie to pytanie i zebrał szczęśliwą 10 najmniej lubianych celebrytów. Zaskoczeń jako takich nie ma, bo na liście znalazły się osoby z pierwszych stron gazet.

 

Honorowe pierwsze miejsce przypadło Kubie Wojewódzkiemu, którego doceniono za urokliwe irytowanie całego kraju. Zaraz za nim uplasował się Janusz Palikot, który, w opinii tygodnika, z prowokacji uczynił narzędzie polityczne. Wielką trójkę zamyka ubóstwiany przez swoich wyznawców Tadeusz Rydzyk

 

Zaskoczeniem jest, że w zestawieniu nie pojawia się nazwisko Wojciecha Cejrowskiego, a pojawia się lekko zapomniany przez media Janusz Korwin-Mikke. Oczywiście, nie mogło zabraknąć braci Kaczyńskich i premiera Tuska.

 

"Szczęśliwa" 10:

1. Kuba Wojewódzki

2. Janusz Palikot

3. Tadeucz Rydzyk

4. Doda

5. Lech Wałęsa

6. Jarosław Kaczyński

7. Michał Wiśniewski

8. Janusz Korwin-Mikke

9. Lech Kaczyński

10. Roman Giertych

 

A na czyj widok w was się gotuje?

 

Więcej w najnowszym Wprost.

 

kola

Więcej o:
Komentarze (50)
Wojewódzki, Doda, Rydzyk - kogo nienawidzą Polacy
Zaloguj się
 • nie.wiem

  Oceniono 50 razy 42

  Ja nie znosze Joli Rutowicz. Jak patrze na ten ryj to mi sie nie dobrze robi

 • gonzo

  Oceniono 43 razy 25

  A ja Wojewódzkiego bardzo lubię. Mogą się nie podobać jego wygłupy, ale to jeden z bardziej inteligentnych facetów w mediach. My Polacy wolimy Szymona Majewskiego który robi z siebie kompletnego idiotę..

 • proboscis

  Oceniono 31 razy 23

  Może ja nie jestem na bieżąco, ale za co nie lubicie Wałęsy?

 • ashley221

  Oceniono 35 razy 23

  hehe...;)
  no właśnie Jolanty tu brakuje!!!

 • meg77

  Oceniono 26 razy 22

  We mnie się gotuje jak widzę takie codzienne, permanatne podżeganie w mediach do nienawiści, gotuje się we mnie, ze najpierw nawołujecie do nienawisci właśnie takimi rankingami, takimi tytułami, epatowaniem tymi nieadekwatnymi słowami "znienawidzony", "nienawiść" etc. a potem zbijacie kapitał i na tych żałosnych "nienawidzących" i na "znienawidzonych". Co się k... dzieje z tym światem?

 • iwona_892

  Oceniono 23 razy 17

  a Wałęsa za co???

 • m.jackson4ever

  Oceniono 20 razy 16

  Przecież Wojewódzki był ostatnio w rankingu jako GŁÓWNY autorytet dla młodzieży polskiej!

 • eyepower

  Oceniono 26 razy 16

  nie wiem gdzie oni i wsród kogo przeprowadzają te badania .. spoko kaczynscy rozumiem , wiadomo, Tuska też jakoś przeboleje, ale taki człowiek jak Wałęsa?! to już przesada. Właśnie, a Cejrowski ? przecież jest tak bezczelny, a go tu nie ma ;| a od Dody Sara Żal jest bardziej nielubiana.

 • hotmaro

  Oceniono 19 razy 15

  o Giertychu juz nic nie było 2lata a tu nagle top 10?? jaki juz to TadeuSz (sz!) ludzie dają sie jeszcze nabierać na tego typu wymyślane ankiety kogo lubimy kogo nie? A niech zrobią ankiete najbardziej znienawidzonych brukowców :D wszystkie egzekwo na 1 miejscu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX