Pudzianowski schudł w 6 dni 9 kg

Jak to zrobił? Czy coś jest nie tak z jego organizmem?
Dieta Pudzianowskiego Schudł 9 kg w 6 dni. Jak to zrobił? W rozmowie z "Super Expressem" Mariusz Pudzianowski powiedział, że przez upał w trakcie mistrzostw świata strongmenów schudł już 9 kilogramów. Mariusz Pudzianowski ze swoim wyglądem góry mięśni jest bardziej rozpoznawalny na świecie niż wszyscy polscy piłkarze razem wzięci. W tym roku strongman ma szansę zdobyć tytuł najsilniejszego człowieka świata po raz szósty. Właśnie odbywają się mistrzostwa na słonecznej Malcie. W rozmowie z "Super Expressem" Pudzianowski przyznaje, że idzie mu dobrze i są szanse na kolejny tytuł. Bez problemów przeszedł przez eliminacje i wszedł do finału, w którym bierze udział 10 zawodników. Dla "Dominatora" większym od przeciwników problemem jest upał. W ciągu 6 dni zawodów schudł już 9 kilogramów: - Gorąco jest jak nie wiem co. Leje się z człowieka strasznie, przez co waga i siła mi uciekają. Przez 6 dni straciłem aż 9 kg. Ważyłem 143 kg, a teraz zaledwie 134. Takich wyników mogą mu pozazdrościć wszyscy będący na diecie. Organizm Pudzianowskiego szybko traci nadmiar wody, która pompuje go i sprawia, że wydaje się taki wielki. Chcielibyście tak wyglądać?

Mariusz Pudzianowski ze swoim wyglądem góry mięśni jest bardziej rozpoznawalny na świecie niż wszyscy polscy piłkarze razem wzięci. W tym roku strongmen ma szansę zdobyć tytuł najsilniejszego człowieka świata po raz szósty. Właśnie odbywają się mistrzostwa na słonecznej Malcie. 

 

W rozmowie z "Super Expressem"Pudzianowski przyznaje, że idzie mu dobrze i są szanse na kolejny tytuł. Bez problemów przeszedł przez eliminacje i wszedł do finału, w którym bierze udział 10 zawodników.

 

Większym problemem dla "Dominatora" niż przeciwnicy jest upał. W ciągu 6 dni zawodów schudł już 9 kilogramów. 

 

Gorąco jest jak nie wiem co. Leje się z człowieka strasznie, przez co waga i siła mi uciekają. Przez 6 dni straciłem aż 9 kg. Ważyłem 143 kg, a teraz zaledwie 134.

 

Takich wyników mogą mu pozazdrościć wszyscy będący na diecie. Organizm Pudzianowskiego szybko traci nadmiar wody, która pompuje go i sprawia, że wydaje się taki wielki. Chcielibyście tak wyglądać?