Nowości w Radiu Kotek.fm

Na playliście Kotek.fm , jak co tydzień, pojawiły się nowe utwory.

 

Każdego tygodnia na playliście Radia Kotek.fm pojawiają się nowe utwory. Kotek stara się być na bieżąco. Dzisiaj kilka słów o piosenkach, które pojawiły się w tym tygodniu. 

 

       Z najnowszej płyty Emily Osment pochodzi kawałek "All the Way Up" (teledysk zobaczycie TUTAJ ). Teraz piosenki można słuchać w kotkowym radiu.

 

    Oczywiście w Radiu Kotek.fm nie może zabraknąć muzyki z filmu "Księżyc w nowiu ". Możecie już słuchać utworu "Meet Me On The Equinox" w wykonaniu zespołu Death Cab For Cutie. Piosenka ma szansę znaleźć się na Liście Przebojów, jeśli na nią zagłosujecie TUTAJ

 

      Ponieważ Bee to kotkowy serial , więc oczywiście w Radiu Kotek.fm można słuchać piosenki "Sama nie wiem " w wykonaniu Bee (czyli Julki).Od piątku utwór jest propozycją do Listy Przebojów, więc możecie na nią głosować TUTAJ

 

      Pozostałe nowe piosenki w Radiu Kotek.fm to Justin Bieber "One Time" oraz Inna feat. Bob Taylor "Deja Vu".

 

Pamiętajcie, że możecie słuchając piosenki wybierać "Graj częściej" lub "Graj rzadziej" - na tej podstawie Kotek układa częstotliwość grania piosenek w radiu.  Jeśli chcecie zaproponować utwór do Radia Kotek.fm, możecie to zrobić TUTAJ .

 

Słuchajcie Radia Kotek.fm!