Zakopower został cofnięty z lotniska w Chicago

Sebastian Karpiel Bułecka, lider znanej góralskiej grupy Zakopower wraz z trzema członkami zespołu zostali cofnięci z chicagowskiego lotniska do kraju. Najprawdopodobniej nie dostali zgody na opuszczenie lotniska w Chicago. - donosi Tygodnik Podhalański.

 

Dziś w Chicago miał odbyć się wielki koncert grupy Zakopower dla tamtejszej Polonii. Nic z tego nie będzie, bowiem Bułecka wraz z trzema muzykami nie zostali wpuszczeni na teren lotniska. O całej sprawie informuje tygodnikpodhalanski.pl

 

Część grupy leciała LOTem i ten przelot przebiegł bez zarzutów. Karpiel-Bułecka wraz z drugą częścią zespołu leciał liniami Lufthansy. Po wylądowaniu na chicagowskim lotnisku służby emigracyjne cofnęły Sebastiana oraz resztę z nim podróżujących. 

 

Ponoć służby lotniska bardzo źle potraktowali gości z Polski mówiąc do nich min. 'shut up!". A ja przypominam o wcześniejszych przypadkach polskich gwiazdek z podróżami samolotem. Jan Maria Rokita wraz z żoną zrobili awanturę w samolocie linii Lufthansy, a zespół Papa Dance przez swoje zachowanie w samolocie lecącym do Chicago na koncert zostali cofnięcie do Polski.Bułecka nie jest sam.

 

Mrock

 

 

Więcej o: