Weronika Marczuk-Pazura zatrzymana przez CBA!

Wiadomość z ostatniej chwili. Była żona Czarka Pazury została zatrzymana w sprawie afery korupcyjnej. Jest przesłuchiwana. Mimo zatrzymania na gorącym uczynku do niczego się nie przyznaje.
Wydarzenie roku II Weronika Marczuk-Pazura zatrzymana przez CBA! Wydarzenie roku - II miejsce: Zatrzymano Weronikę Marczuk-Pazurę ws. afery korupcyjnej. Jest przesłuchiwana. Mimo zatrzymania do niczego się nie przyznaje Wiadomość z ostatniej chwili. Była żona Czarka Pazury została zatrzymana w sprawie afery korupcyjnej. Jest przesłuchiwana. Mimo zatrzymania na gorącym uczynku do niczego się nie przyznaje. Jak dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna", jurorka "You Can Dance", a prywatnie była żona Czarka Pazury została zatrzymana przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Zatrzymanie zleciła prokuratura, która prowadzi śledztwo w sprawie korupcji. Weronika Marczuk-Pazura jest obecnie przesłuchiwana. Jurorka "You Can Dance" noc spędziła w izbie zatrzymań. 9:54 - Jak donosi Radio ZET, Weronika Marczuk-Pazura całą noc spędziła w areszcie. Prawdopodobnie nie przyznała się do winy. Okazuje się, że CBA otrzymało anonimowy donos na jurorkę "You Can Dance". Z ostatniej chwili: Marczuk-Pazura miała w sumie otrzymać 400 tysięcy złotych. CBA dokonało zatrzymania w chwili przekazywania pierwszej części. Była żona Cezarego Pazury w zamian za łapówkę obiecywała zakup Wydawnictw Naukowo-Technicznych. W lipcu została prezesem WSEInfoEngine SA, spółki zależnej warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Portal Dziennik.pl dowiedział się, że Weronika mimo zatrzymania na gorącym uczynku do niczego się nie przyznaje. Natomiast portal TVN24.pl podał, że przy jednej z zatrzymanych osób zabezpieczono sumę w wysokości 100 tysięcy złotych. 16:53 - Dziennik.pl podaje: Jak dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna", Weronikę Pazurę zatrzymano na gorącym uczynku w momencie przyjmowania pieniędzy w restauracji w centrum Warszawy. Zatrzymany jest także prezes WNT Bogusław S. Oboje są przesłuchiwani w prokuraturze warszawskiej. 17:28 - TVN24.pl cytuje rzecznika CBA: Faktycznie funkcjonariusze Centralnego Biura Antkykorupcyjnego zatrzymali dzisiaj dwie osoby wśród nich jest Weronika Pazura. Ma to związek z pewnym procederem korupcyjnym - mówi Temistokles Brodowski, rzecznik CBA.

Jak dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna" jurorka "You Can Dance", a prywatnie była żona Czarka Pazury została zatrzymana przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Zatrzymanie zleciła prokuratura, która prowadzi śledztwo w sprawie korupcji. Weronika Marczuk-Pazura jest obecnie przesłuchiwana.

 

Zobacz zdjęcia Weroniki Marczuk-Pazury wyprowadzanej w kominiarce w asyście agentów CBA. Jurorka "You Can Dance" noc spędziła na izbie zatrzymań. GALERIA!

 

9:54 - Jak donosi Radio ZET, Weronika Marczuk-Pazura całą noc spędziła w areszcie. Prawdopodobnie nie przyznała się do winy. To nie koniec rewelacji. Okazuje się, że CBA otrzymało anonimowy donos na jurorkę "You Can Dance". 

 

Z ostatniej chwili: Marczuk-Pazura miała w sumie otrzymać 400 tysięcy złotych CBA dokonało zatrzymania w chwili przekazywania pierwszej części. Była żona Cezarego Pazury w zamian za łapówkę obiecywała zakup Wydawnictw Naukowo-Technicznych. W lipcu została prezesem WSEInfoEngine SA, spółki zależnej warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.

 

Adwokatem Weroniki jest Maciej Lach, wcześniej był między innymi obrońcą Dody. Przez całe popołudnie nie można się było z nim skontaktować. Portal Dziennik.pl dowiedział się, że Weronika mimo zatrzymania na gorącym uczynku do niczego się nie przyznaje. Natomiast portal Tvn24.pl podał, że przy jednej z zatrzymanych osób zabezpieczono sumę w wysokości 100 tysięcy złotych. 

 

16:41:21 - Dziennik.pl podaje:

Według nieoficjalnych ustaleń, Weronika Pazura miała oferować, że za pieniądze pomoże wygrać proces prywatyzacyjny Wydawnictw Naukowo-Technicznych. Państwowe wydawnictwo zostały wyznaczone do prywatyzacji przez ministra skarbu pod koniec kwietnia.

16:44:29 - dzwoniliśmy do Weroniki Pazury. Ma włączony telefon, ale nie odbiera.

 

16:53:26 - Dziennik.pl podaje:

Jak dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna", Weronikę Pazurę zatrzymano na gorącym uczynku w momencie przyjmowania pieniędzy w restauracji w centrum Warszawy. Zatrzymany jest także prezes WNT Bogusław S.Oboje są przesłuchiwani w prokuraturze warszawskiej.

 

17:08:39 - rozmawialiśmy z rzecznikiem stacji TVN. Jak powiedział Karol Smoląg:

Nie komentujemy tej sprawy. Sami czekamy na wyniki przesłuchania. Gdy będziemy mieli więcej informacji, a zarzuty się potwierdzą zaczniemy rozważać dalszą współpracę z panią Weroniką.

17:22:49 - 1 lipca Weronika Pazura rozpoczęła karierę biznesową - została prezesem WSEInfoEngine SA, spółki zależnej warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych - informuje dziennik.pl

 

17:28:09 - tvn24.pl  cytuje rzecznika CBA:

Faktycznie funkcjonariusze Centralnego Biura Antkykorupcyjnego zatrzymali dzisiaj dwie osoby wśród nich jest Weronika Pazura. Ma to związek z pewnym procederem korupcyjnym - mówi w rozmowie z tvn24.pl Temistokles Brodowski, rzecznik CBA.

 

Potwierdził to również nam:

 

 

CBA: Tak, zatrzymaliśmy Weronikę Pazurę

 

 

 

Jeżeli macie informacje na ten oraz inne tematy związane z gwiazdami piszcie na adres redakcja@plotek.pl