Kolejny odcinek "Jak oni śpiewają" za nami! Uff

Ibisz miał dwa paski, o co chodzi? A odpadł Robert...

Zacznijmy od początku. Na otwarcie "Jak oni śpiewają" Edyta Górniak zaśpiewała "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena. Był to wsparcie dla rodzin rannych i zmarłych górników w piątkowym wypadku w kopalni Wujek. Na tym się skończyły się akcenty żałobne.

 

Jeśli wiecie o co chodzi z dwoma paskami i orderami, które miał na sobie Krzysztof Ibisz to nam napiszcie. My nie wiemy. Przykro nam. Po drugie mamy dość nachalnej promocji portalu śledzik.pl.

 

Z programu odpadł Robert Moskwa, a przyfarciło się Robertowi Kudelskiemu. Ale tylko na krótko, wyleci w jednym z najbliższych odcinków, to pewne.

 

Jako pierwsza  wystąpiła Laura Samojlowicz z piosenką "Prawy do lewego" Kayah. Bardzo fajna interpretacja i miło się tego słuchało i podobało się też jury. Kolejne występy już nie był fajne. Mierny poziom zaprezentowali kolejno Robert Kudelski, Joanna Jabłczyńska (mistrzowski strój z łańcuchów lepiej od panów, ale ogólnie średnio) i Krzysztof Respodnek.

 

Dopiero pojawienie się Joanny Liszowskiej (brawo za dekolt, to jej atut) i Macieja Jachowskiego (przeszedł na lepszy poziom względem poprzedniego odcinka) nadało programowi mistrzowskiego sznytu.

 

Patricia Kazdi zaczęła śpiewać "Testosteron" na leżąco, na szczęście później wstała i poszło całkiem nieźle.

 

Artur Chamski chyba powinien wydać płytę, ma potencjał. Agnieszka Włodarczyk z zapaleniem  ucha próbowała i zaśpiewała piosenkę Moniki Brodki. Rudiemu i Eli się podobało, ale Edyta strasznie ją zjechała.

 

Piotr Rubik wreszcie nie przesadził z aranżacjami i nie robił wszystkiego na swoją modłę.

 

Na koniec zaśpiewała Karolina Nowakowska i program zakończył się tragikomedią na szczęście tylko w jednym akcie. Aktorka lepiej wyglądała niż śpiewała, a wyglądała średnio (zaśpiewane bez energii i siły).

 

Nominowani do odpadnięcia został ponownie Robert Kudelski (spodziewaliśmy się, odstawał poziomem) i Maciej Jachowski.

 

Jokera dostał Krzysztof Respodnek

 

Życzymy wytrwałości w oglądaniu kolejnego odcinka "Jak oni śpiewają".

 

Janus

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (28)
Kolejny odcinek "Jak oni śpiewają" za nami! Uff
Zaloguj się
 • adik_borowski

  Oceniono 37 razy 35

  Ale już nie warto napisać o wpadce Edytki??
  Co nie umie odróżnić Górnego Śląska od Dolnego -.-

 • dziwaczek

  Oceniono 42 razy 30

  ibisz to psychol :/

 • samotnymotyl

  Oceniono 25 razy 19

  Fajnie że Respondek dostał jokera :)

 • moniaa7

  Oceniono 30 razy 16

  Z tego, co wiem artykuł powinien być obiektywny, a ty wyraziłeś w nim swoją subiektywną opinię. Człowieku. Naucz się najpierw pisać, a dopiero potem to publikuj. ;] Dopuszczą takiego do internetu, a potem się dziwić, że Polska prymitywnieje. Masakra.

 • adondetevas

  Oceniono 28 razy 14

  nie zjechała edyta Agi... yyy? co wy wymyślacie?

 • row

  Oceniono 18 razy 12

  ancekk Edzia powiedziała, że podwyższy Krzysiowi ocene, bo wie jak jest związany z Dolnym Śląskiem i w ogóle Śląskiem. A ja od siebie dodam, że Krzysio pochodzi z Rudy Śl., a z jego miny można by było pomyśleć, że ktoś z jego rodziny zginał.

 • samotnymotyl

  Oceniono 26 razy 12

  A Agnieszak ładnie wczoraj zaśpiewała :):)

 • ashley221

  Oceniono 47 razy 11

  Oglądałam Joś i Mam talent na zmianę. Jak na ekranie pojawiała się Pyza od razu przełączałam. Niedobrze mi się robiło od jej sztucznego usmiechu. Zwłaszcza mnie wkurzyła jednym. Jak po występie Respondka Edzia zaczęła mówić o tej tragedii na śląsku wszyscy zamilkli i spoważnieli nawet Ibisz tylko Pyzie było wesoło chyba z tego że swojego 2 miesięcznego urwisa jak to o nim pisaliście w końcu odstawiła od piersi. Żal mi jej...jest ultra beznadziejna. pseudoaktorka jakich u nas dużo,która dla kariery zrobi wszystko...ŻAL

 • querida

  Oceniono 28 razy 10

  ja też oglądałam dzisiaj... jak dla mnie to jurorzy za mili byli dla niektórych wykonawców... "Aisza" zaśpiewana była tak miernie, że zwijałam się jak ten kociak z reklamy heyah, a Respondek rozwalił "Awinion"... Podobała mi się natomiast Asia Jabłczyńska i oczywiście Aga :).
  co do pierwszych zagreożń z programu, miałam nadzieję, że Robert jednak zostanie w programie. Jego wystąpienia zawsze tryskały humorem...
  najgorsze były jednak teksty Edyty... Dlaczego ona zawsze ma takie osobiste wycieczki słowne? W każdym odcinku palnie coś, co tyczy się osobistego życia jej, lub innych? to jest jednak jej praca, więc powinna umieć rozdzielić ją od osobistych spraw... chociaż szczerze mówiąc lubie jej piosenki i uwazam, że dziewczyna ma talent...
  Zobaczymmy jak będzie za tydzień:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX