Recepta na sukces - ostry konflikt z gwiazdą!

Są gwiazdy, dla których każdy sposób jest dobry, aby zaistnieć w show-biznesie i na okładce "Faktu". W dzisiejszych czasach to wcale nie jest trudne. Wystarczy wywołać skandal lub pokłócić się z jakąś popularną osobą. Przeczytaj o najostrzejszych konfliktach w polskim celebrytowym światku!  

 

Konflikty gwiazd cz. I Recepta na sukces - ostry konflikt z gwiazdą! Są gwiazdy, dla których każdy sposób jest dobry, aby zaistnieć w show-biznesie i na okładce "Faktu". W dzisiejszych czasach to wcale nie jest trudne Są gwiazdy, dla których każdy sposób jest dobry, aby zaistnieć w show-biznesie i na okładce "Faktu". W dzisiejszych czasach to wcale nie jest trudne. Wystarczy wywołać skandal lub pokłócić się z jakąś popularną osobą. Przeczytaj o najostrzejszych konfliktach w polskim celebrytowym światku! Frytka i Wojciech Cejrowski Wizyta Frytki w programie Cejrowskiego utkwiła wszystkim w pamięci na dobre. Dziennikarz zapomniał, że gościem jest kobieta i wytoczył przeciwko niej ciężkie działa. Zaczął atakować Frykowską za seks przed kamerami i porównał takie zachowanie do najstarszego zawodu świata. Kontrowersyjny wywiad odebrał Agnieszce pewność siebie, a Wojtkowi prestiż. Po kilku latach znów się spotkali, lecz tym razem to Frykowska zaatakowała Cejrowskiego. Miała czym wojować, bowiem w tym czasie Wojtek chałturzył w centrum handlowym na promocji oleju. Słodka zemsta z pierwszego tłoczenia. Można się pokusić o stwierdzenie, że to Frytka wygrała wojnę z Wojtkiem. Jest jedno "ale" - Frykowska nie musiała się godzić na emisję wywiadu. Był skandal, który dał obojgu promocję oraz sprowadził ich do wspólnego poziomu. Pytanie, kto więcej stracił? Doda i Przemek Saleta Przemek Saleta był największą atrakcją pierwszej edycji cienkiego show "Gwiazdy tańczą na lodzie". W każdym odcinku zadawał Dodzie kolejny cios. Ludzie zasiadali przed telewizorami głównie dla jego ciętych ripost i kąśliwych uwag pod adresem piosenkarki. Saleta tańczył najgorzej ze wszystkich, a mimo to udawało mu się przechodzić do kolejnych odcinków. Podejrzewamy, że wszystko było wymyślone na potrzeby programu. Saleta zamiast kroków tanecznych uczył się tekstów ze scenariusza. W jednym z odcinków Doda powiedziała: "Nie cierpię głupoty, chamstwa i prostactwa". Zostawiamy to bez komentarza.

 

Frytka i Wojciech Cejrowski

 

 

 

 

Wizyta Frytki w programie Cejrowskiego utkwiła wszystkim w pamięci na dobre. Dziennikarz zapomniał, że gościem jest kobieta i wytoczył przeciwko niej ciężkie działa. Zaczął atakować Frykowską za seks przed kamerami i porównał takie zachowanie do najstarszego zawodu świata. Kontrowersyjny wywiad odebrał Agnieszce pewność siebie, a Wojtkowi prestiż. Po kilku latach znów się spotkali, lecz tym razem to Frykowska zaatakowała Cejrowskiego.

 

Miała czym wojować, bowiem w tym czasie Wojtek chałturzył w centrum handlowym na promocji oleju. Słodka zemsta z pierwszego tłoczenia. Można się pokusić o stwierdzenie, że to Frytka wygrała wojnę z Wojtkiem. Jest jedno "ale" - Frykowska nie musiała się godzić na emisję wywiadu. Był skandal, który dał obojgu promocję oraz sprowadził ich do wspólnego poziomu. Pytanie, kto więcej stracił?

 

Pamiętny wywiad:

 

 

Cejrowski po latach wyznaje:

 

 

Doda i Przemek Saleta

 

 

 

 

Przemek Saleta był największą atrakcją pierwszej edycji cienkiego show "Gwiazdy tańczą na lodzie". W każdym odcinku zadawał Dodzie kolejny cios. Ludzie zasiadali przed telewizorami głównie dla jego ciętych ripost i kąśliwych uwag pod adresem piosenkarki. Saleta tańczył najgorzej ze wszystkich, a mimo to udawało mu się przechodzić do kolejnych odcinków.

 

Podejrzewamy, że wszystko było wymyślone na potrzeby programu. Saleta zamiast kroków tanecznych uczył się tekstów ze scenariusza. W jednym z odcinków Doda powiedziała: "Nie cierpię głupoty, chamstwa i prostactwa". Zostawiamy to bez komentarza.

 

 

Gosia Andrzejewicz i Elżbieta Zapendowska 

 

 

 

 

Jurorka programu "Jak oni śpiewają" jest bezlitosna i nigdy nie owija w bawełnę. Edycie Herbuś powiedziała, że nie ma osobowości. Gosia Andrzejewicz również usłyszała od niej kilka gorzkich słów.Zapendowskastwierdziła, że Gosiaczek jest przykładem słodkiego kiczu i osobą bez talentu. Artystka poczuła się bardzo dotknięta i nagrała nawet teledysk "Siła marzeń", w którym występuje kobieta łudząco podoba do znanej nauczycielki śpiewu. 

 

Michał Wiśniewski i Katarzyna Kanclerz

 

 

 

 

 

Katarzyna Kanclerz , która niegdyś była menadżerką Ich Troje, oskarżyła w 2008 roku lidera zespołu o narażenie życia ciężarnej Mandaryny. Puszka Pandory została otwarta. Wiśniewski szybko przystąpił do kontrataku, sugerując, że Kanclerz ma poważne problemy z alkoholem.

 

Z czasem dołączył się Piotr Rubik (również podopieczny pani menago) i ponoć przez menadżerkę właśnie został oszukany. Wiśniewski postanowił wykorzystać swój blog i atakował Kasię porównując ją do starej, owłosionej kobiety masturbującej się przy komputerze, mszcząc się za siebie i Rubika. Czy można ostrzej? Można.

 

W niedługo po atakach Wiśniewskiego, współpracę z menadżerką zerwała sama Mandaryna. Mówiło się, że sama Marta jest łatwym celem, więc Kanclerz zaczęła mierzyć w Wiśniewskiego. Była wojna na słowa, oskarżenia o zniesławienie i przywłaszczanie sobie pieniędzy. Z małego konfliktu wyłania nam się obraz medialnego sztormu, w której wzięli udział były i obecny król kiczu, była dance-księżniczka i kanclerz polskiej rozrywki.

 

Tomasz Lis i Kinga Rusin

 

 

 

 

Kiedyś napisaliśmy, że Kinga Rusin i Tomasz Lis są jedną z nielicznych znanych par, której udało rozstać się z klasą. Początkowo rzeczywiście nie prali brudów na łamach prasy, ale z czasem poczuli potrzebę podzielenia się z ludźmi swoimi problemami.

 

Kinga w jednym z wywiadów stwierdziła, że Lis jest niedzielnym ojcem, który tylko spełnia kaprysy córek. Lis odpłacił jej pięknym za nadobne i w wywiadzie dla "Vivy" przedstawił ją w złym świetle.

-Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek usłyszał o sobie słowa bardziej nieprawdziwe, bardziej niesprawiedliwe, bardziej krzywdzące i bardziej przykre, niż "niedzielny ojciec (...) Kiedy chciała pojechać w święta do Korbielowa na konie albo miała nagranie swego programu w TVN czy pracę w firmie też zostawałem z Polą, a potem z Pola i Igą - mówił "Vivie" Lis. 

W ten sposóbTomasz Lis rozliczył się z przeszłością. Zrobił to na oczach całej Polski. Imię Kingi nawet nie przeszło mu przez gardło. Czekamy na kolejne wywiady. 

 

Rodzina Rosatich i Andrzej Żuławski

 

 

 

 

To była miłość, przyjaźń czy przelotny romans? Tego chyba nigdy się nie dowiemy. Znajomość 24-letniej aktorki z 68-letnim reżyserem wywołała w mediach bardzo dużo szumu. Dziennikarze "Faktu" uwiecznili na zdjęciach ich randkę w centrum handlowym. Zamiast chodzić po sklepach, oni kłócili się i całowali. O co cała afera?

 

W końcu Weronika przyzwyczaiła nas do tego, że jej facet musi być od niej m.in. 20 lat starszy. Poniżej 40-stki nawet nie schodzi. Tak naprawdę burza rozpętała się dopiero po wywiadzie, jakiego Żuławski udzielił "Gali". Reżyser zarzucił Teresie Rosati, że napastuje jej córkę. Ona powiedziała "Faktowi", że Żuławski napastował jej córkę w miejscu publicznym. Pewnie niedługo znów o sobie przypomną.

 

Szaza, Mrock