Za co uwielbiamy Roberta Pattinsona?

Robert Pattinson stał się bożyszczem kobiet na całym świecie. Dlaczego? Przeczytaj!

 

Serwis ScreenStar.com postanowił stworzyć listę pięciu rzeczy, które sprawiły, że gwiazdor nie może odpędzić się do wielbicielek. Jesteście ciekawi, dlaczego Robert Pattinson jest tak popularny? Przeczytajcie!

 
1. Dobrze wygląda. Rozmierzwione włosy, dobrze zarysowana szczęka i wyrazista osobowość sprawiły, że fani pokochali go od pierwszego wywiadu :) W człowieku jest wiele innych ważnych rzeczy oprócz wyglądu, ale kiedy jest się obok Roberta, przestają mieć znaczenie.


2. Brytyjski akcent. Kiedy Robert zaczyna mówić, fankom uginają się kolana. Nic dodać, nic ująć :)


3. Ożywił Edwarda. Stephenie Meyer stworzyła idealnego mężczyznę, Edwarda Cullena. Dobrze wyglądał, był wrażliwy, opiekuńczy, potrafił słuchać. Kiedy Robert przeistoczył się w Edwarda, fani pokochali go, ponieważ sprawił, że ich bohater ożył.


4. Skromność. Robert zdobywa kolejne nagrody, przoduje w rankingach, ale ciągle pozostaje normalnym chłopakiem. Żyje obok tego, sława chwilami go przeraża, nie wie, czemu wokół niego jest tyle zamieszania. Rozbraja wszystkich tym, że jest taki naturalny i skromny.


5. Jest muzykiem. Ma swój plan B, nie stawia wszystkiego na jedną kartę. Potrafi tworzyć muzykę, śpiewać i doskonale mu to wychodzi. Może zachwycać swoim głosem tak samo, jak aktorstwem.

 

 Za co Wy lubicie Roberta?

 

Więcej o: