Brodzik: "Taka terapia małżeńska przed małżeństwem..."

Aktorka udzieliła wyczerpującego wywiadu "Twojemu Stylowi". Jak odbiera związek z Wilczakiem i macierzyństwo?

Joanna Brodzik od czasu urodzenia bliźniaków niezwykle rzadko pokazuje się w mediach. Z tym większą radością przyjęliśmy jej wywiad w najnowszym numerze "Twojego Stylu". Aktorka opowiedziała o swoim związku z Pawełem Wilczakiem. Poznali się na planie "Kasi i Tomka" i tam zacieśniły się ich relacje, serial pozwolił im uniknąć pewnych problemów, które zazwyczaj dotykają pary:

 

Kocham i jestem kochana raczej pomimo niż za. Wiem, że nie muszę być najlepsza i najpiękniejsza. Ten układ w naszym przypadku się sprawdza. Bycie rodzicem zmieniło moje wyobrażenie o miłości. Zniknął na zawsze strach: co będzie, gdy pojawią się kłopoty, co będzie, gdy mój ukochany obudzi się z myślą: "oj, coś dzisiaj mniej ją kocham". Mamy razem dzieci. Teraz nasz związek rządzi się innymi prawami. Dzieci uspokajają emocje kochanków, dwojga ludzi, którzy mają tylko siebie. Uwagę, którą miałam dla ukochanego, podzieliłam, nabrałam dystansu do siebie i do nas. Poznaliśmy się z Pawłem podczas zdjęć. Specyfika tego projektu - perypetie pary - sprawiła, że wiele sytuacji przerobiliśmy w pracy. Gdy pojawia się pytanie w stylu: "Kochanie, co robisz?", pada odpowiedź: "Myję mydło" i wybuchamy śmiechem. Nie mieliśmy tzw. fazy docierania się, bo wszystko przerobiliśmy jako Kasia i Tomek. Taka terapia małżeńska przed małżeństwem... 

 

Brodzik mimo chwil zwątpienia pokochała macierzyństwo, choć czasem klnie w ręcznik zamknięta w łazience.

 

Albo zamykałam się w łazience i przeklinałam w ręcznik, ile wlezie. Pozwalałam sobie na myśl, gdy doprowadzali mnie do szału: dranie, zamknę was na pawlaczu i wyjadę, gdzie pieprz rośnie.

 

To tylko chwilowe odczucia bo jak wyjaśnia Joanna, wystarczy że popatrzy na uśmiech Franka, albo Jaśka i złość jej przechodzi. 

 

Jak wam się podoba opowieść Brodzik o związku z Wilczakiem?

 

 

Więcej o:
Komentarze (4)
Brodzik: "Taka terapia małżeńska przed małżeństwem..."
Zaloguj się
 • misia74

  Oceniono 24 razy 22

  to fajna para, widac kochają się i akceptują a to najważniejsze...nie nam oceniac jaka z nich para, a Joasia mówi bardzo ciepło o Pawle

 • gosiamm

  Oceniono 17 razy 15

  zwłaszcza to klnięcie w łazience :)

 • yucca

  Oceniono 7 razy -3

  zdecydowanie serial w udziałem tej pani zbliża się wielkimi krokami. nachalny PR widać gołym okiem. teraz to już będzie na okładce każdej gazety i na każdym portalu. może czas ją uświadomić że nie jest jedyną kobietą w Polsce, która zaznała szczęścia bycia kochaną i posiadania dzieci ... nas są miliony :)

 • meg77

  Oceniono 26 razy -4

  No strasznie się nam podoba. A jeszcze bardziej nam się będą podobały opowieści o tymz wiazku, jak się bedą rozstawać za jakieś 2-3 lata. Sorry, ale mnie juz zadne tego typu wywiady w pismach dla pań kompletnie nie biorą. Ot, inny rodzaj artykułow sponsorowanych, których w Twoim Stylu jest i tak sporo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX