Łapicki dał kosza królowej Disco-Polo!

Etna: Muszę wziąć dziadka z agencji! Ale jaja.
Łapicki dał kosza Ale jaja. Andrzej Łapicki odmówił udziału w teledysku królowej disco-polo Etny. Etna chciała zaangażować aktora do roli jej męża w klipie Zaczynamy odnosić wrażenie, że 85-letni aktor Andrzej Łapicki to najgorętszy towar w Polsce. Wpierw wyrwał 25-letnią Kamilę, która została jego żoną, a teraz o względy "Łapy" walczy nie byle kto - KRÓLOWA DISCO-POLO ETNA! Etna nagrała piosenkę "Dziadek", która już stała się hitem w internecie. Przyszedł czas na teledysk i na... Łapickiego. Etna chciała bowiem zaangażować aktora do roli jej męża w klipie. Wydaje się, że kto jak kto, ale Andrzej nadaje się znakomity do roli bogatego męża po 70-siątce. Niestety odmówił, a królowa jest załamana: - Tak chciałam, żeby w teledysku do piosenki dziadek wystąpił pan Andrzej Łapicki. To wspaniały aktor. Złożyliśmy propozycję panu Łapickiemu. Niestety, odrzucił ją. Teraz musimy zatrudnić kogoś z agencji aktorskiej - czytamy w "Super Expressie". Etna masz jeszcze Żuławskiego.  

Zaczynam odnosić wrażenie, że 85-letni aktor Andrzej Łapicki to najgorętszy towar w Polsce. Wpierw wyrwał 25-letnią Kamilę, która została jego żoną, a teraz o względy "Łapy" walczy nie byle kto - KRÓLOWA DISCO-POLO ETNA!

 

 

 

Etna nagrała piosenkę "Dziadek", która już stała się hitem w internecie. Przyszedł czas na teledysk i na... Łapickiego. Etna chciała bowiem zaangażować aktora do roli jej męża w klipie. Wydaje się, że kto jak kto, ale Andrzej nadaje się znakomity do roli bogatego męża po 70-siątce. Niestety odmówił, a królowa jest załamana:

Tak chciałam, żeby w teledysku do piosenki dziadek wystąpił pan Andrzej Łapicki. To wspaniały aktor. Złożyliśmy propozycję panu Łapickiemu. Niestety, odrzucił ją. Teraz musimy zatrudnić kogoś z agencji aktorskiej - Czytamy w "Super Expressie".

Etna masz jeszcze Żuławskiego.

 

Fragment piosenki: Jaguara kupi pusi, pusią jego jestem ja...

 

 

 

 

Mrock