Chcesz być piękna jak Agnieszka Fitkau-Perepeczko?

Aktorka napisze poradnik, w którym będzie radzić, jak dbać o urodę.
Piękna jak Perepeczko Agnieszka Fitkau-Perepeczko postanowiła zdradzić sekret swojej urody. Aktorka Agnieszka Fitkau-Perepeczko napisze poradnik, w którym będzie radzić, jak dbać o urodę - Wiele pań pyta mnie, jak utrzymuję formę, jakie witaminy zażywam. Postanowiłam się tym podzielić. I dlatego piszę poradnik - mówi aktorka w rozmowie z "Super Expressem". Co aktorka robi, że wygląda... tak, jak wygląda? Okazuje się, że co jakiś czas poddaje się zabiegowi krioterapii polegającemu na zimnolecznictwie z zastosowaniem temperatur poniżej 0 stopni Celcjusza. To świetna rzecz, raz na jakiś czas stosuję ją u siebie. Po niej czuję się jak nowo narodzona - zachwala zabieg Perepeczko. Dodajmy, że Agnieszka Fitkau-Perepeczko ma 67 lat i jak na swój wiek trzyma się naprawdę nieźle. Może jednak warto zapoznać się z jej poradnikiem?

Agnieszka Fitkau-Perepeczkopostanowiła zdradzić "Super Expressowi" sekret swojej urody.

Wiele pań pyta mnie, jak utrzymuję formę, jakie witaminy zażywam. Postanowiłam się tym podzielić. I dlatego piszę poradnik - mówi aktorka w rozmowie z "Super Expressem"

Co aktorka robi, że wygląda... tak, jak wygląda? Okazuje się, że co jakiś czas poddaje się zabiegowi krioterapii polegającemu na zimnolecznictwie z zastosowaniem temperatur poniżej 0 °C.

To świetna rzecz, raz na jakiś czas stosuję ją u siebie. Po niej czuję się jak nowo narodzona - zachwala zabieg Perepeczko

Dodajmy, że Agnieszka Fitkau-Perepeczko ma 67 lat i jak na swój wiek trzyma się naprawdę nieźle.

 

Może jednak warto zapoznać się z jej poradnikiem? 

 

 

 


 

Negral

Więcej o:
Komentarze (13)
Chcesz być piękna jak Agnieszka Fitkau-Perepeczko?
Zaloguj się
 • zybaal

  Oceniono 27 razy 19

  Pani Fitkau-Perepeczko wygląda naprawdę świetnie. Szkoda, że niektórzy wypisujący nipochlebne komentarze zapominają, że czas płynie jednakowo dla wszystkich.A to oznacza,że wszyscy się starzejemy.Warto o tytm pamiętać zanim zacznie się mając lat osiemnaście komentować urodę kobiet dojrzałych.

 • vernic

  Oceniono 22 razy 16

  Jej uroda mnie nie powala, ale jak na o mało co 70 - tka to faktycznie trzyma się całkiem dobrze. Tylko żeby jeszcze się nie obnosiła z tym tak bardzo. Kto ma zobaczyć i tak zobaczy.

 • feefee

  Oceniono 15 razy 5

  Nie moj typ, ale daj boze kazdej pani kolo 70-tki taka figure. Tylko moglaby sie czesac czesciej, bo te sklebione kudelki nieładne.

 • skoroszanka

  Oceniono 6 razy 4

  W Warszawie przy ul.Wilczej w gabinecie chirurgii estetycznej
  widziałam portret p.Agnieszki z podziękowaniami za wszystkie cuda które jej robili.Czy tylko krioterapia jej pomaga ?

 • wredna_baba

  Oceniono 8 razy 4

  Odpowiedni makijaż, odpowiednia poza, farba na włosy, trochę photoshopa i myślę, że większość kobiet w jej wieku wyglądałoby na zdjęciach równie dobrze. Natomiast to, co p. Agnieszkę wyróżnia to pewność siebie.

 • Gość: Krzysztof

  0

  Piękna seksowna kobieta

 • karusia18

  Oceniono 2 razy 0

  fakt, nie wygląda na 70 letnią bez mała babcię... przynajmniej 10 lat młodziej, pozazdrościc.

 • inna_niz_inne

  Oceniono 4 razy 0

  szczerze mówiąc to mam babcię, która ma 80 lat i ma mniej zmarszczek .. a wcale zadnych operacji plastycznych nie miala . ;p

 • cholera

  Oceniono 6 razy -2

  vernic: dobrze powiedziane ________ feefee: eheh.... right ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX