Misja Plotka: Stwórz gwiazdę idealną - akcja PUPA!

Akcji Plotka ciąg dalszy. W zeszłym tygodniu wybraliście najseksowniejszy biust polskiego show biznesu. Dzisiaj czas na pupę. Sprawdź kandydatki i zobacz kogo piersi wygrały.

Tylko u nas możecie stworzyć swoją gwiazdę idealną. Co kilka dni, będziemy prezentować wam kolejne części ciała polskich celebrytek. Spośród nich wybieracie tę najlepszą. Finałem akcji będzie stworzenie idealnej gwiazdy show biznesu złożonej z części ciała, które wybraliście podczas wszystkich głosowań.

 

Na razie zdecydowaliście, że będzie ona miała nogi Justyny Steczkowskiej i biust Edyty Herbuś. Dziś wybierzcie dla niej pośladki.

 

Oto pupy do wyboru: 

 

 

 

 

Tatiana Okupnik 

 

Rocznik 78.

 

Charakterystyczna barwa głosu, wulkan energii i te ruchy na scenie.

 

 

Śpiewa piosenkę "Shake Your Pupka" więc musiała trafić do naszego rankingu. Ale to nie było najważniejsze. Przede wszystkim znalazła się tu dzięki krągłościom, które eksponuje.

 

 

Decyzji o występie w "GTnL" powinna żałować, ale odejście z Blue Cafe nie. Lepiej wygląda solo niż obok Rurak Sokala. Miło się jej słucha i miło ogląda :).

 

 

 

 

Doda

 

Rocznik 84.

 

Jeśli Doda pozuje do zdjęć to na pewno wypnie też pośladki, to pewnik.

 

 

Dobrze, że Doda nie oddała w ręce chirurgów pośladków. Przynajmniej zostało jej coś naturalnego. Można się czepiać pozostałych części, ale pupę ma na 5.

 

 

Doda lubi się rozbierać i nie ma problemów z sesjami, kwestią czasu są kolejne. Na zdjęciach pupa Doroty z Sopotu, dobrze że nie ma na sobie stringów?

 

 

 

 

Jola Rutowicz

 

Rocznik 84.

 

Rówieśniczka Dody ale dopiero uczy się polskiej sceny i to widać.

 

 

Dzięki Big Brotherowi powróciła do Polski z emigracji. Szefom castingu możemy podziękować za koszmar speców showbiznesu. Epatuje seksem choć nie chce się rozebrać.

 

 

Jej ciało to jej atut, swoimi stylizacjami rodem z sex shopu prowokuje. To noga, tam kawałek piersi i tak prześlizguje się przez kolejne programy i imprezy.


 

 

 

 

Edyta Herbuś

 

Rocznik 81.

 

Jedna z największych zwyciężczyń "Tańca z gwiazdami", dzięki niemu została sławna.

 

 

Edyta ma figurę prawdziwej seksbomby, mimo niskiego wzrostu umie wykorzystać swoje najlepsze atuty. Jej piersi wybraliście jako najlepsze w polskim show biznesie.

 

 

Herbuś może być czarnym koniem naszego rankingu. Z jej uśmiechem i oczami ma szansę na wysokie miejsca w kolejnych odsłonach rankingu. Ma fajne pośladki?

 

 

 

Natasza Urbańska

 

Rocznik 77.

 

Protegowana i żona Janusza Józefowicza, to dzięki jego pomocy zaszła tak wysoko.

 

 

Jak na tancerkę przystało ma nienaganną budowę ciała i klasyczną urodę. Jej ciało jest sprężyste i jędrne. Szybko odzyskała formę po ciąży i wygina się w "TzG".

 

 

Musi nauczyć się przyjmować porażki, jak na razie w rankingu idzie jej słabo. Jeśli to jej się uda to ma szanse na stałe zagościć w naszych telewizorach. Czego jej życzymy.

 

 

 

 

Weronika Książkiewicz

 

 Rocznik 81.

 

Klasyczna blondynka, w czerni jej nie do twarzy, ale nadrabia figurą.

 

 

Nienaganne warunki fizyczne połączone z właściwymi proporcjami i wschodnią urodą dają piorunujący efekt. Ale czy jej pupa ma szansę trafić do gwiazdy idealnej?

 

 

U Weroniki najbardziej lubimy naturalność i tą jej uroczą przenikliwość. Czekamy, czy plotki na temat jej ciąży zostaną potwierdzone.  A teraz możecie oddaj na nią swój głos.

 

 

Które z tych pośladków ma mieć nasza gwiazda idealna?

 

 

 

 

 

Które pośladki są najseksowniejsze w misji Plotka na ideał gwiazdy?