Rokita na prezydenta, a Nelli na pierwszą damę !?

Posłanka PiS już rozpoczęła kampanię wyborczą na łamach tabloidu. Pomoże mu, czy raczej zaszkodzi?
Rokita na prezydenta? Jan Maria Rokita ustąpił miejsca na scenie politycznej swojej żonie Nelli. Nelli Rokita nie zapomina o interesach męża i zna jego ambicje. Dlatego powoli rozpoczyna kampanię prezydencką Jana, na początek w "Fakcie" Posłanka PiS nie zapomina o interesach męża i zna jego ambicje. Dlatego powoli rozpoczyna kampanię prezydencką, na początek w "Fakcie". Nelli powiedziała wprost, że Jan Maria byłby idealnym prezydentem: - Wiele osób namawia go do powrotu na salony polityczne. To przecież doskonały kandydat na prezydenta... A on przecież doskonale nadaje się na stanowisko prezydenta. Rokita może i jest doskonałym kandydatem (choć stosunki z Niemcami są nie do naprawienia po incydencie w samolocie - przypomnijcie sobie słynne "Niemcy mnie biją"), ale czy jego żona nadaje się na pierwszą damę? To pytanie retoryczne, bo odpowiedź może być tylko jedna. Jej drugie imię to "Gafa".

Jan Maria Rokita ustąpił miejsca na scenie politycznej swojej żonie Nelli. Posłanka PiS nie zapomina o interesach męża i zna jego ambicje. Dlatego powoli rozpoczyna kampanię prezydencką, na początek w "Fakcie".

 

Nelli powiedziała wprost, że Jan Maria byłby idealnym prezydentem:

 

Wiele osób namawia go do powrotu na salony polityczne. To przecież doskonały kandydat na prezydenta... A on przecież doskonale nadaje się na stanowisko prezydenta.

 

Rokita może i jest doskonałym kandydatem (choć stosunki z Niemcami są nie do naprawienia po incydencie w samolocie przypomnijcie sobie słynne "Niemcy mnie biją"), ale czy jego żona nadaje się na pierwszą damę? To pytanie retoryczne, bo odpowiedź może być tylko jedna. Jej drugie imię to "Gafa".

 

Janus

Więcej o: