Kayah i Olejnik opowiadają o swojej wielkiej przyjaźni

Zagadka dnia: która z nich jest bardziej wyretuszowana na okładce "Gali"?
Przyjaźń Kayah i Olejnik "Gala": Kayah i Olejnik opowiadają o swojej wielkiej przyjaźni. "Gala": Kayah i Olejnik przez 6 stron tekstu opowiadają o swojej przyjaźni. To element promocji nowej płyty Kayah. Wokalistka jest obecna dosłownie wszędzie. Zagadka dnia: Która z nich jest bardziej wyretuszowana na okładce "Gali"? Promocja nowej płyty Kayah trwa. Wokalistka udziela masy wywiadów i jest obecna dosłownie wszędzie. Szczerze boimy się, że za chwilę wyskoczy z naszych lodówek. Nie brakuje też typowych PR-owych, autoryzowanych wywiadów, w których wychodzi na jaw ekshibicjonizm Kayah. Przy okazji zapewnia, że bardzo chroni swojej prywatności. Przykładem takiego wywiadu jest ten z najnowszego numeru "Gali" udzielony wspólnie z Moniką Olejnik . Panie przez sześć stron tekstu opowiadają o swojej przyjaźni, która ma być dla czytelników zaskoczeniem - w końcu kto z nas o niej wiedział? Słowo "przyjaźń" we wszystkich odmianach pada w wywiadzie chyba setki razy. Jakie było ich pierwsze spotkanie, jak wiele dla siebie znaczą, co lubią razem robić? Czy przyjaźnią się z mężczyznami, swoimi rodzicami, dziećmi... Nuda. Ciekawe są za to zdjęcia. Do teraz zastanawiamy się, która z pań została bardziej wyretuszowana. W końcu obie z tego słyną. A najbardziej podoba nam się zdjęcie, na którym Monika Olejnik wygląda zupełnie jak Doda!

Promocja nowej płyty Kayah trwa. Wokalistka udziela masy wywiadów i jest obecna dosłownie wszędzie. Szczerze boimy się, że za chwilę wyskoczy z naszych lodówek.

 

Nie brakuje też typowych PR-owych, autoryzowanych wywiadów, w których wychodzi na jaw ekshibicjonizm Kayah. Przy okazji zapewnia, że bardzo chroni swojej prywatności. Przykładem takiego wywiadu jest ten z najnowszego numeru "Gali" udzielony wspólnie z Moniką Olejnik .

 

Panie przez sześć stron tekstu opowiadają o swojej przyjaźni, która ma być dla czytelników zaskoczeniem - w końcu kto z nas o niej wiedział? Słowo "przyjaźń" we wszystkich odmianach pada w wywiadzie chyba setki razy

 

Jakie było ich pierwsze spotkanie, jak wiele dla siebie znaczą, co lubią razem robić? Czy przyjaźnią się z mężczyznami, swoimi rodzicami, dziećmi... Nuda.

 

Ciekawe są za to zdjęcia. Do teraz zastanawiamy się, która z pań została bardziej wyretuszowana. W końcu obie z tego słyną. 

 

A najbardziej podoba nam się zdjęcie poniżej, na którym Monika Olejnikwygląda zupełnie jak Doda! 

 

Gala, nr 38, wrzesień 2009