Ekspert o nagrodzie w TzG: Mercedes GLK to rodzinne auto

Mogli chociaż pozostać przy włoskiej produkcji. Na przykład przy Fiacie.

 

Jubileuszowa edycja Tańca z Gwiazdami wciąż zaskakuje. Niespodzianką był dobór gwiazd (Kwiatkowski, Wyrwał), a potem werdykty jury (Patrz wysokie noty Rosati).  Kolejną niespodzianką zapewne jest główna wygrana X edycji, czyli Mercedes GLK.

 

 

W poprzednich edycja główną wygraną było Porsche, ktore idealnie wpisywało się w klimat show - lans, sława, chęć zwrócenia na siebie uwagi. Dlaczego zatem taka zmiana? Zapytaliśmy o to eksperta z serwisu moto.pl:

Zmiana może wynikać z bardzo wielu czynników, ale najbardziej prawdopodobne są względy finansowe. Co nie oznacza oczywiście, że wybrali Mercedesa, ponieważ jest tańszy. Zwykle tego typu nagrody związane są z umowami barterowymi - mówi Szczepan Mroczek z moto.pl

Mercedes też niczego sobie, ale czy GLK to odpowiednie auto dla gwiazdy?

Porsche jest z pewnością bardziej prestiżową nagrodą od Mercedesa GLK. Mercedes to rodzinne auto, a 911 pojazd dla osoby, która chce zwrócić na siebie uwagę - mówi w rozmowie z Plotkiem Szczepan Mroczek/moto.pl

Pomyślmy, której gwieździe zrobiło się właśnie przykro?... Weronice Rosati? Radziowi Majdanowi

 

Swoją drogą ręce zaciera zapewne Chajzer, który z rodzinnego autka będzie zadowolony. Grill, działeczka. Nie dziwne, że świetnie mu idzie. Nagroda zobowiązuje.

 

Zobacz, co to lans: Dorota Gardias w Porsche

 

Mrock