Durczak pomoże zrobić karierę siostrze Candy Girl?

Obiecał jej spotkanie i pomoc w telewizyjnym programie. O co chodzi?

We wczorajszym odcinku programu "Tak to leciało" udział wzięła Monika Hetmańska - siostra zyskującej coraz większą popularność wokalistki Candy Girl. Marzeniem dziewczyny jest wydanie płyty i zrobienie muzycznej kariery. Okazało się, że twórcy programu postanowili pomóc w tym dziewczynie.

 

Nagranie z castingu zostało pokazane Maciejowi Durczakowi, który w materiale wideo obiecał Monice spotkanie i pomoc. Manager i twórca sukcesu między innymi Ich Troje, Dody i zespołu Łzy chce się dowiedzieć, jaki pomysł na siebie ma dziewczyna i jaki rodzaj muzyki chciałaby wykonywać.

 

Choć Monika wokalnie trochę przypomina Candy Girl, to ludzie na pewno ich nie pomylą. W odróżnieniu od swojej siostry chciałaby wykonywać nowoczesny jazz.

 

To, czy Maciej Durczak pomoże Monice zrobić karierę, okaże się dopiero za jakiś czas, ale raczej nie powinien rzucać słów na wiatr. Jeśli Durczak nie pomoże dziewczynie, z pewnością będzie mogła liczyć na swoją coraz bardziej znaną siostrę.

 

Więcej o:
Komentarze (16)
Durczak pomoże zrobić karierę siostrze Candy Girl?
Zaloguj się
 • ciocia_jadzia

  Oceniono 30 razy 20

  Już wypromował kilka muzycznych kich, może dałby sobie spokój, kupił psa i nim się zajął?D:

 • batumi4

  Oceniono 28 razy 18

  brawo. tak trzymac. zalewajcie rynek muzyczny coraz większą ilości miernoty i beztlencia.

 • gfk

  Oceniono 17 razy 7

  Ta całaCandy Girl próbuje ewidentnie wykorzystać patent Gagi, te nienaturalnie ufarbowane włosy, kreacje, jeden z teledysków tez ma klimat kosmiczny. Straszne. Tylko czekac kiedy w czerep zacznie walić po rodzinie i siostrze tez odwali. Szkoda tylko że nie doceniamy prawdziwych wokalistek np. E. Bartosiewicz

 • kamiennygigant

  Oceniono 20 razy 6

  znaczy się, poda jej w usta swój wielki mikrofon?

 • jadzka

  Oceniono 10 razy 4

  ja pierdziele tragedia co się dzieje z polską muzyką !!jak to możliwe że promowane są takie lipy jak Mandaryna Candy grill czy Andrzejwicz??one w ogóle nie mają pojęcia o muzyce a na siłe ryją się do muzyki!!??jeżeli za 20 lat mają to być wzory dla innych wokalistów to ja dziękuje !!wstyd!!

 • misiaku1988

  Oceniono 15 razy 3

  jak dla mnie żałosne;)
  słyszałam jak śpiewa i w zachwyt mnie nie wprowadziła ..więc powinna oszczędzić sobie gwiazdorzenia..wystarczy nam jej fałszująca siostra...która nie ma swoich piosenek a bazuje na piosenkach innych sław;)

 • obiektywny

  Oceniono 21 razy 3

  Durczak zrób to... pomóż jej... wreszcie będziemy mieli gwiazdę porno światowej sławy, a ona się nadaje

 • majetrzka2121

  Oceniono 1 raz -1

  OmG . Niewiem czy ogladaliscie

 • karuss8

  Oceniono 1 raz -1

  nie lubie ten typ :) ale ona na tym zdjeciu jest sliczna :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX